Сироватки Для Обличчя — Коли Догляд Дійсно Працює

Сироватки Для Обличчя — Коли Догляд Дійсно Працює

Сироватки - унікальний засіб, без якого не спрацює навіть найретельніше підібраний догляд. Здавалося б, «концентрати краси» містять такі самі компоненти, які можна знайти у звичному кремі. Але саме сироватки здатні вирішити найграндіозніші проблеми зі шкірою, з якими ми боремося роками.

У чому секрет їхньої ефективності? Як правильно підбирати сироватку? На які компоненти звернути увагу? Про це і не лише у нашому сьогоднішньому огляді.

Для чого потрібна сироватка для обличчя

По-перше, концентрація активних компонентів у сироватці набагато вища, ніж у кремі.

По-друге, швидкість і глибина проникнення цих речовин незрівнянно вищі. Головне завдання крему – зволожувати шкіру та підтримувати цілісність епідермального бар'єру.

Спрямованість дії концентратів завжди точно визначено. Це засоби вузького спектра дії на вирішення конкретної проблеми: скорочення глибини зморшок, поліпшення рельєфу шкіри, освітлення пігментних плям тощо.

Тому і результат застосування сироваткових засобів відрізняється: є продукти швидкої дії, так звані засоби вау-ефекту, що допомагають миттєво вирівняти тон шкіри і надати сяйва, а є «лікувальні» засоби, які поступово вирішуватимуть проблему і ефект стане помітним лише через 4 6 тижнів регулярного використання.

Коли починати користуватися сироватками

Однозначно сироватка рекомендована для шкіри 30+. Вона значно покращить її стан, додатково зволожить та збереже її пружність. Іноді антивікові концентрати можна використовувати з 20-25 років. Адже ми маємо індивідуальні особливості, ведемо різний спосіб життя, що впливає початок прояву перших ознак старіння.

Тому антивіковий догляд не може бути прив'язаний до конкретних цифр у паспорті, потрібно завжди придивлятися до своєї шкіри. Універсальні сироватки - зволожуючі або протизапальні - підходять і для молодшого віку 18+.

Вибір сироватки для обличчя

Подібні концентровані продукти завжди підбирають з урахуванням конкретного завдання, а не за типом шкіри. Але брати до уваги цей фактор не буде зайвим, тому що для чутливої ​​шкіри краще використовувати сироваткові засоби, в яких концентрація активних речовин буде трохи нижчою. Також до складу повинні входити заспокійливі компоненти, такі як алантоїн, ніацинамід та рослинні екстракти.

Деякі сироватки варто застосовувати лише на ніч, щоб максимально захистити шкіру від ультрафіолету. Це відноситься до сироваткових засобів для боротьби з пігментацією, які включають високі концентрації ретинолу і вітаміну С, а також концентрації з кислотами, що відлущують.

Не варто перевищувати рекомендовану концентрацію активних компонентів, сподіваючись швидше отримати результат. Це не дасть бажаного ефекту і може зашкодити шкірі. Деякі речовини, такі як ретинол і саліцилова кислота, дуже ефективні, але й небезпечні.

Найбільш ефективні компоненти сироваток

Вітамін С

Незамінний компонент в антивіковому догляді, а також у продуктах для сяйва, вирівнювання тону та зменшення пігментних плям. Вітамін С має широкий спектр дії: він бере участь у виробництві колагену, знижує синтез меланіну, підвищує захисні функції шкіри, зменшує запалення.

Але важливо, щоб сироватка містила стабілізовану форму вітаміну, яка найбільш стійка до світла та кисню. Вона діє більш делікатно, без подразнення та забезпечує накопичувальний ефект.

Сироватки з вітаміном С

Саліцилова кислота

Саліцилова кислота — основний компонент у догляді за проблемною шкірою завдяки своїй антибактеріальній та протизапальній дії. Вона глибоко проникає в пори, розчиняє сальні пробки та забезпечує антисептичну дію.

Також саліцилова кислота активно відлущує омертвілі клітини з поверхні епідермісу, роблячи рельєф шкіри гладкішим, а тон рівним.

Сироватки з Салыциловою кислотою

Ретинол

Ретинол - це одна з форм вітаміну А. Він відповідає за оновлення клітин в організмі та синтез колагену. Тому часто входить до складу антивікового догляду для боротьби зі зморшками. Але на цьому його дія не закінчується.

Ретинол ефективно зменшує сліди гіперпігментації, вирівнює тон шкіри, нормалізує роботу сальних залоз, зменшує прояви акне. Сироватку з ретинолом завжди потрібно вводити поступово, почавши використання з 2-3 разів на тиждень, поступово переходячи на щоденне застосування.

У період активного сонця ретинол та вітамін С підвищують чутливість шкіри до ультрафіолету. Тому вдень важливо використовувати захисний крем з фактором захисту не менше 30.

Найкращі сонцезахисні засоби на кожен день, які не тільки захищають шкіру від шкідливого впливу ультрафіолету, але й забезпечують повноцінний догляд я розглядала в цій статті.

Сироватки з Ретинолом (Вытаміном А)

Ніацинамід

Ніацинамід – це всім відомий вітамін В3. Він дещо недооцінений у порівнянні з вітаміном С та ретинолом, а дарма. Ніацинамід працює відразу за декількома напрямками: бореться з ознаками старіння, зменшує прояви акне, вирівнює тон шкіри та підвищує захисні функції шкіри.

Також ніацинамід має потужні антиоксидантні властивості та має здатність відновлювати пошкоджену ДНК. Його можна використовувати так часто, як цього хочеться, а також поєднувати з іншими потужними компонентами, у тому числі з ретинолом та вітаміном С.

Сироватки з Ніацинаміда

Пептиди

Це білкові сполуки, що складаються з амінокислот, які добре зарекомендували себе як потужний антивіковий компонент. По дії пептиди можна розділити на великі групи:

  • стимулюючі, які надають на клітини шкіри стимулюючу дію, наприклад активізують вироблення колагену та еластину;
  • пептиди спрямованої дії (міорелаксанти, пептиди з відбілюючою дією та ін).

Пептиди-міорелаксанти мають ботулоподібну дію. Цю групу пептидів можна застосовувати вже з 20 років для профілактики появи зморшок.

Сироватки з Пептидами

6 найчастіших проблем зі шкірою та як їх вирішити за допомогою сироваток

Сироватки при тьмяній шкірі

Тьмяна або стресована шкіра оживе під дією зволожуючих серумів на основі гіалуронової кислоти. При тьмяності особи також у щоденний догляд варто додати ретинол, вітамін С та альфа-гідроксикислоти.

Сироватки для боротьби з акне

Для жирної шкіри, схильної до акне та висипань, варто вибирати сироватки на основі саліцилової кислоти, альфагідро-кислот, ретинолу та цинку.

Якщо у вас періодично з'являються запалення, рекомендуємо звернути увагу на HydroPeptide Spot Correction. Це засіб локальної дії, що поєднує потужні компоненти, які ефективно усувають акне та запобігають появі нової вугрової висипки, не пересушуючи шкіру.

Сироватки при розширених порах

Звузити пори фізично неможливо, але можна зробити їх майже непомітними за допомогою правильного догляду. Це пояснюється просто – чиста пора здається меншою у розмірі. Тут на допомогу прийдуть косметичні продукти із кислотами. Найефективнішою у цьому плані є саліцилова кислота.

Сироватки для лікування розацеа

Таке хронічне захворювання як розацеа потрібно постійно тримати під контролем. У цьому випадку всі засоби для догляду потрібно підбирати з позначкою для чутливої ​​шкіри, а серуми ще й для зміцнення судин. Жодних кислот у складі бути не повинно!

Сироватки при куперозі

Крихкі судини розширюються і лопаються від порушення кровообігу в шкірі. У цьому випадку важливо користуватися засобами, які містять вітамін С – він зміцнює стінки судин та сприяє виробленню нового колагену».

Anti-age сироватки при зморшках та втраті пружності

Найкращі сироватки для боротьби зі зморшками та заломами – це ті, які допомагають створювати нові будівельні елементи шкіри, тобто колаген та еластин. З цим найкраще справляються ретинол, вітамін С та пептиди.

Якщо у вас активна міміка без ін'єкцій, вам буде складно боротися зі зморшками. В цьому випадку зверніть увагу на концентрати з ботулінопододним дією.

Як користуватися сироваткою

Стандартна рекомендація - 3-5 крапель вранці та ввечері після вмивання та нанесення тоніка. Цієї кількості вистачить, щоб нанести сироватку на обличчя, шию та декольте. Є спеціальні концентрати, що наносяться локально на проблемні зони.

Щоб посилити дію сироватки, регулярно проводьте ексфоліацію. Після процедури шкіра очищена від частинок, що ороговіли, і краще вбирає корисні компоненти. Підібрати засоби для відлущування можна тут.

Деякі серуми чудово працюють у парі. Але продукти повинні поєднуватись один з одним — розібратися в цьому допоможе лише професійний косметолог.

Так, наприклад, не можна відразу наносити в наявності сироватки з компонентами, поєднання яких може викликати роздратування. Як правило, це ретинол, вітамін С та кислоти.

Короткі підсумки про сироватки для обличчя

  • Чи можна використовувати сироватку на ніч?

    Чи правда, що сироватки краще використовувати на ніч? Майже всі подібні засоби можна використовувати і вранці, і ввечері, але шкіра по-різному реагує на активні речовини у різний час. Насичені вітамінами сироватки допомагають стимулювати оновлення клітин під час сну.

  • Для чого потрібні сироватки для обличчя

    Завдяки своєму складу сироватки діють прицільно точно і максимально швидко вирішують різні косметичні проблеми - зволожують, відбілюють, відновлюють епідермальний бар'єр, борються з акне, розгладжують зморшки, підтягують. Коли потрібно вирішити проблему в найкоротший термін, без сироватки не обійтись.

  • Чи можна використовувати сироватку для обличчя щодня?

    Сироватки - це концентровані косметичні засоби, тому на одне застосування потрібно його зовсім небагато - 1-2 краплі на шкіру обличчя, стільки ж для шиї та декольте. Повторювати 2-3 рази на тиждень. Концентровані сироватки не можна застосовувати щодня, пам'ятайте про це.

  • Як правильно застосовувати сироватку?

    Використовувати сироватку можна трьома способами: наносити самостійно як концентрат або крем; додавати сироватку в крем для обличчя, щоб отримати інтенсивне харчування; використовувати сироватку як маску: нанести густим шаром на 10 хвилин, потім видалити залишки.

Купить rituals cosmetics на официальном сайте в Украие