Карбоксітерапія

Безін'єкційне омолодження шкіри обличчя вуглекислим газом

Карбоксітерапіі: пояснюємо, в чому суть процедури і знайомимо з нюансами

Щоб шкіра обличчя залишалася здоровою, еластичною і яскраво не відображаються всі неприємні вікові зміни, за нею необхідно коректно і регулярно доглядати. Тому що, на жаль, кожен день цей орган підпадає під вплив безлічі негативних факторів. І навіть, якщо ви будете вести здоровий спосіб життя, вибирати для себе виключно якісні продукти харчування і дотримуватися правильний раціон, на жаль, в сучасних реаліях вам все одно доведеться звертатися за допомогою до різних нутрицевтикам, уходовой косметиці та професійним процедурам в косметологічному кабінеті.

На щастя, сьогодні існує велика кількість процедур для особи, технік і способів, які допомагають підтримувати здоров'я і красу нашої шкіри. І якщо раніше всілякі маніпуляції краси асоціювалися тільки з уколами, то сьогодні існує ряд більш ефективних і неінвазивних методів. Якраз одним з таких і є безін'єкційна процедура карбоксітерапіі.

Нижче ми в деталях розповідаємо про суть процедури і все її переваги. Читайте і вибирайте для себе сучасний і ефективний догляд.

Карбоксітерапіі: чим унікальний метод і які переваги процедури

Перед тим, як перейти до переваг процедури, давайте спочатку розберемося що з себе представляє процедура карбокси.

За своєю суттю, карбоксітерапіі - це неінвазивний метод поліпшення стану шкіри обличчя за допомогою вуглекислого газу. Ця процедура стала справжнім проривом та відкриттям в б'юті-індустрії, так як показала дійсно вражаючий результат вже після першого застосування. І якщо раніше для помітного ефекту необхідно було терпіти різні інвазивні методики, то сьогодні можна, насолоджуючись процедурою, поправити багато недосконалості шкіри.

Як працює карбоксітерапіі? Основний діючий компонент - це низькомолекулярний вуглекислий газ. Його наносять на підготовлену шкіру в складі гелю, і він проникає глибоко в клітини, позбавляючи їх кисню. У відповідь на таку маніпуляцію наш організм запускає "рятувальну операцію", і в цей момент відбувається посилення кровообігу. Приємним побічним ефектом такої реакції організму стає насичення глибоких шарів різними поживними речовинами і запуск детоксикації клітин: виводяться токсини, що накопичилися і прискорюються відновні процеси. Таким чином, вдається отримати яскраво виражений результат вже після першого сеансу. Тому одним з явних переваг карбоксітерапіі є те, що її можна вибрати в якості екстреного поліпшення стану шкіри перед важливою подією, фотосесією або по іншим екстреним приводів.

Якщо ж говорити про більш широкий список переваг даної процедури для особи, то варто перерахувати наступні пункти:

 • карбоксітерапіі дає повноцінний комплексний результат: ви зможете як позбутися від точкових проблем у вигляді висипів, зморшок, так і поліпшити стан шкіри в цілому;
 • ця професійна методика має пролонгований ефект: під час процедури підключаються внутрішні ресурси організму, які і надалі будуть працювати активніше;
 • швидкість виконання процедури: на всі маніпуляції і консультацію косметолога у вас піде близько 50 хвилин;
 • безболісність процедури: це неінвазивний метод, тому він не викликає неприємних відчуттів і не залишає ранок, шрамів і синців;
 • мінімальні протипоказання і універсальність: фахівці skin health рекомендують цю процедуру чоловікам і жінкам різного віку, незалежно від сезону.

Які основні показання до проведення процедури?

Як ми вже згадували вище, карбоксітерапіі впливає на шкіру обличчя в комплексі. А це означає, що список показань у процедури буде достатньо великий.

Якщо ж підсумувати і взяти точкові проблеми, то вибрати карбоксітерапіі вам слід, якщо:

 • ваша шкіра має нездоровий відтінок, вона виглядає втомленою і в'ялої;
 • у вас з'явилися поверхневі зморшки;
 • хочете пом'якшити складки і заломи на обличчі;
 • ваша шкіра схильна до висипань і у вас розширені пори;
 • на шкірі обличчя присутній купероз і рубці.
 • Якщо ви не знайшли своєї проблеми в переліку, радимо все одно звернутися за консультацією до косметолога і дізнатися, показана вам дана процедура і яка буде за неї ціна.

Чи є у процедури є протипоказання?

Ця процедура прекрасна тим, що якихось унікальних протипоказань у неї немає. Але безумовно, як і будь-яка інша процедура, вона має ряд базових протипоказань.

Вам не варто вводити запит "карбоксітерапія Харків" в пошук, якщо:

 • у вас є які-небудь онко-захворювання;
 • ви хворієте на цукровий діабет, і він нескомпенсований на даний момент;
 • у вас підвищена температура тіла;
 • є запалення на обличчі в гострій фазі.

Давайте дізнаємося, як відбувається процедура (етапи)

Якщо вас цікавить питання "карбоксітерапіі ціна", то точну суму вам зможе назвати косметолог після оцінки стану вашої шкіри. А ось етапи процедури будуть такими:

 • Спочатку вашу шкіру очистять від залишків косметики і ороговілих клітин.
 • Далі завдадуть вуглецевий порошок і спеціальний активатор.
 • На завершення косметолог покриє особа заспокійливої ​​маскою або сироваткою.

Які вас очікують результати від процедури

Ця унікальна і досить проста по техніці виконання процедура творить з шкірою справжні чудеса. Уже після першого виконання ви помітите, як покращиться мікроциркуляція в клітинах, а значить - шкіра стане більш пружною, однотонної і свіжою. Ваші зморшки стануть не такими помітними, звузяться пори і посветлеют пігментні плями.

Коли варто проводити курс процедури

Якщо ваше місто - Харків, то ми з радістю надамо з приводу необхідності проведення курсу карбокси. Але відразу можна сказати, що курс процедури - це повноцінне комплексне оздоровлення і поліпшення шкіри обличчя на тривалий час.запись на консультацию

*Способ связи:

Телефон*

 • Viber

 • Telegram