Молочко для тіла


Ніжна, вразлива жіноча шкіра вимагає особливого щоденного догляду, оскільки існує безліч факторів, що впливають на її здоров'я та красу. Сонце, вітер, жорстка вода, вікові та гормональні зміни призводять її до сухості, в'янення та передчасного старіння.

Щоб шкіра надихала своєю ніжністю, гладкістю, сяяла здоров'ям і молодістю, сьогодні у продажу існує величезна кількість засобів, серед яких молочко для тіла, що чудово підходить для щоденного використання.

Молочко для тіла має рідку однорідну консистенцію. По суті, це прототип крему для тіла, але ніжнішої та легкої текстури, що забезпечує якісне, глибоке зволоження, харчування та пом'якшення шкіри.

Молочко наноситься на тіло відразу після душу і м'якими рухами, що масажують, втирається до повного вбирання. Шкіра після нього стає ніжною, м'якою, бархатистою і набуває ніжного, приємного аромату.

Основним компонентом молочка для тіла є молочні ліпіди. Найчастіше у складах сучасних засобів використовуються рослинні ліпіди та поживні олії: кокосова, мигдальна, кунжутна, конопляна, жожоба, комплекс вітамінів та мікроелементів та різноманітні екстракти цілющих трав.

Якщо ви бажаєте придбати молочко для тіла, при виборі слід враховувати наступне:

• тип шкіри;

• необхідно звертати увагу до складу продукту;

• читати відгуки покупців щодо якості засобу;

• оскільки засіб використовується щодня, його флакон повинен мати зручний дозатор.

Піклуючись про своє здоров'я та красу, обов'язково відповідально підходьте до вибору косметики, у тому числі і молочка для тіла.