Догляд за шиєю і зоною декальте
Neck And Décolleté Serum
Сироватка для області шиї та декольте
Neck And Décolleté Cream
Крем для шкіри шиї та декольте
HydroPeptide FIRM-A-FIX NECTAR
Ліфтинг-сироватка для шиї та декольте
4188.00грн
HydroPeptide Somnifera Root Mist
Зволожуючий освіжаючий спрей
1675.20грн
Colorescience Крем для обличчя та шиї, що стимулює вироблення колагену
Colorescience Pep Up Collagen Renewal Face & Neck Treatment
7360.00грн
Сироватка для обличчя, шиї та зони декольте
CONTOUR LIFT SERUM FACE & NECK
Holy Land Perfect Time Neck & Decollete Cream 50 ml
Крем для шиї та декольте
2816.00грн
Holy Land Bio Repair Eye & neck care 30 ml
Крем для повік та шиї
Arganoil Deluxe
Арганова олія Deluxe
V-neck Smoothing Creme
Ліфтинг -крем для зони шиї і декольте
3318.00грн
Rhea morphoshapes 2 serum
Омолоджуючий серум для шкіри бюста
4080.00грн
Rhea morphoshapes 1 serum
Ремоделюючий серум для шкіри шиї та декольте
4080.00грн
Dermalogica Neck Fit Contour Serum 50 мл
Анти-ейдж фітнес сироватка для шиї і декольте
3150.00грн
Firming Neck Cream
Зміцнюючий крем для шиї і декольте
470.00грн
EYE & NECK CARE
Крем для повік і шиї
REDNESS RELIEF CREAM
Реднес реліф крем для обличчя
Як правильно доглядати за шкірою шиї та декольте
Багато жінок уважно і грамотно доглядають обличчя, але зовсім забувають про шию і зону декольте, поки там не з'являться глибокі зморшки. Саме ця ділянка тіла зазвичай видає реальний вік людини. Розповім, як правильно про нього подбати.
З віком шкіра на шиї помітно обвисає та з'являються поперечні зморшки – так звані кільця Венери. У зоні декольте може виявитися гіперпігментація – на грудях шкіра тонка та багато кровоносних судин.
Продовжити молодість цієї області можна, і це не так складно під час систематичного догляду. Розкажу все, що знаю про правильний догляд за шиєю та зоною декольте.
Коли потрібно починати доглядати шкіру шиї та декольте
В області шиї та декольте шкіра дуже тонка і ніжна, тому що шар підшкірно-жирової клітковини тут набагато тонший, ніж на інших ділянках тіла. Мало тут і сальних залоз, тому шкірі часто не вистачає живлення та зволоження.
Без додаткового догляду шкіра у цій зоні втрачає пружність. Поперечні зморшки взагалі не залежать від віку і можуть з'явитися навіть у молодих дівчат, особливо якщо вони сплять на високій подушці, у неправильній позі читають та користуються смартфоном. Після 30 років, коли організм виробляє все менше колагену, шкіра в'яне швидше.
Неможливо зарано почати доглядати зону шиї та декольте, проте для кожного віку важливо вибирати відповідну косметику. Для молодої шкіри достатньо наносити звичний крем для обличчя. Після 25 років варто додати до догляду поживні маски.
Корисно робити спеціальну гімнастику та масаж для підтримки м'язового каркасу – нижче я розповім про це. А після 30 років можна починати використовувати засоби від перших зморшок та антивікову косметику.
Які етапи обов'язково потрібні у догляді
Немає такого чарівного крему, який замінив би шкірі шиї та декольте ефективну комплексну програму — вона обов'язково повинна включати три етапи.
Перший етап - ретельне очищення . Протягом дня на шкірі осідають пил, важкі метали та інші забруднення, що заважають їй дихати. Щодня ввечері потрібно знімати зі шкіри забруднення лосьйоном, молочком або іншим засобом, а потім вмиватися пінками та гелями. Вранці потрібне очищення, щоб освіжити шкіру.
Другий етап - тонізування . Тонік, тонер або лосьйон завершить очищення та підготує шкіру до впливу наступних засобів догляду, щоб вона краще прийняла корисні речовини, швидше та глибше їх засвоїла.
Третій етап - зволоження вранці та харчування увечері. Для цього потрібно наносити спочатку сироватку на кшталт шкіри, а потім крем. Можна використовувати ті ж засоби, що і для обличчя, але, оскільки сальних залоз на шиї та в зоні декольте менше, підійде і щільніша текстура.
Раз на тиждень рекомендую проводити відлущування - робити м'який пілінг, щоб зняти ороговілий шар клітин і полегшити шкірі подальше харчування та зволоження. Для розгладження знадобляться маски з активними речовинами, які покращують кровообіг: чим активніше циркулює кров, тим більше кисню та живильних мікроелементів одержують клітини шкіри.
З настанням весни та літа на шкіру шиї та декольте теж потрібно наносити захист від сонця – ультрафіолет провокує старіння і на цій ділянці. Якщо пігментні плями встигли з'явитися, з настанням холодів можна скоригувати їх за допомогою косметики, що відбілює, яка освітлює плями.
Як і коли наносити косметичні засоби
Користуватися косметикою для зони декольте та шиї потрібно щодня, в ідеалі – вранці та ввечері чи хоча б у другій половині дня. Не варто виходити на вулицю одразу після процедур догляду — треба почекати хоча б 20 хвилин, щоби кошти повністю всоталися. З тієї ж причини немає сенсу відразу після нанесення крему лягати спати: він просто зітреться про подушку.
Зволожуючі маски бажано наносити двічі на тиждень під час вечірнього догляду. Існують спеціальні корейські гідрогелеві маски для шиї, але коли їх немає, я використовую звичні патчі для очей. Скраби потрібно використовувати раз на 7-10 днів і оптимально перед зволожуючою маскою, щоб омертвілі клітини шкіри не заважали вбирати корисні речовини.
Розподіляти засоби по шкірі шиї та зони декольте важливо акуратними масажними рухами, щоб не пошкодити та не розтягнути тонку шкіру, але покращити мікроциркуляцію крові.
Що у складі косметики корисно для шкіри шиї та декольте
При виборі косметики для шкіри шиї і декольте потрібно орієнтуватися на особливості шкіри - щільність, зволоженість, рівень чутливості - і вік.
Для молодої шкіри гарні поживні та зволожуючі б'юті-продукти з рослинними екстрактами — алое віра, волошка, ромашка та інші витяжки. До 35 років ефективні засоби з вітамінами А, Е і С, натуральними маслами, наприклад мигдальним або персиковим. Після 35 років можна шукати у складі муцин равлики та колаген – ці компоненти спрямовані на омолодження шкіри.
З екстрактами цитрусових варто бути обережнішими: вони можуть викликати подразнення на ніжній та чутливій шкірі, яка схильна до алергії.
Навіть якщо зазвичай при догляді за обличчям ви використовуєте косметику для жирної шкіри, для зони декольте краще вибрати засоби для нормального та комбінованого типу.
Для захисту від фотостаріння та шкідливого впливу ультрафіолету знадобляться засоби з антиоксидантами, наприклад вітамінами С та А, коензимом Q10, зеленим чаєм. Ці компоненти активно борються з вільними радикалами та гальмують виробництво меланіну – попереджають пігментацію. Якщо темні плями вже утворилися, позбутися їх допоможе косметика з фруктовою, койєвою та молочною кислотою.