Бальзами для обличчя

Бальзам - це незвичайний формат засобу для очищення обличчя та зняття макіяжу. При першому дотику він нагадує податливий віск із приємним ароматом. Після взаємодії із сухою шкірою бальзам поступово втрачає свою щільну текстуру і перетворюється на олію. Відбувається це завдяки теплу, яке виникає при масажі обличчя.

Бальзам для обличчя - універсальний засіб для вмивання: знімає макіяж, очищує, доглядає та не залишає жирної плівки.

Так, бальзаму для очищення потрібно трохи більше часу, оскільки необхідно протягом трьох-п'яти хвилин розподілити засіб. Але це скоріше плюс, ніж мінус. Перетворюючи такий рутинний процес, як очищення обличчя, на ритуал з масажем, ви відразу помітите результат — сяюча, насичена шкіра.

До речі, такий ефект досягається не тільки за рахунок незвичайного формату засобу та особливостей його нанесення. У складі бальзамів для обличчя акцент здебільшого зроблено на олії. Так, в одного з найвідоміших бальзамів Eve Lom у списку інгредієнтів вказані олія гвоздики (має антисептичні властивості), олію ромашки (допомагає при запаленнях), олію какао (підвищує еластичність шкіри). Але, звичайно, у кожної марки свій унікальний рецепт поєднання олій та компонентів, що утримують вологу.

При взаємодії з водою масляний бальзам перетворюється на легку піну. Тому засіб дуже легко змивається, не залишаючи відчуття липкості та ефекту плівки, що часто зустрічається серед гідрофільних олій. При цьому бальзами легко та делікатно справляються з водостійкими засобами, тушшю, щільними консилерами, живлячи шкіру та глибоко очищаючи її.

Як засіб для очищення шкіри бальзам існує на косметичному ринку кілька років.