Повернення

Ми дбаємо про те, щоб кожен наш клієнт міг зробити комфортну і швидку покупку в нашому інтернет-магазині.

Допомагаємо з підбором засобів і максимально швидко обробляємо кожне замовлення.

Але бувають випадки, коли при отриманні товару клієнт з якихось причин хоче повернути або обміняти товар. У таких ситуаціях ми змушені дотримуватися чинного законодавства і, на жаль, відхилити прохання по поверненню або обміну.

У своїх діях ми керуємося Постановою Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.1994 "Про реалізацію окремих положень Закону України" Про захист прав споживачів ".

У цій Постанові наведено Перелік товарів належної якості, які не можуть бути повернені або обмінені на інший товар.

У цьому Переліку представлені різні продовольчі товари, препарати лікарського призначення, гігієнічні предмети і засоби, а також велика кількість товарів, які представлені в нашому інтернет-магазині:

  • парфюмерно-косметичні вироби;
  • зубні щітки;
  • гребінці, гребінці і масажні щітки;
  • товари в аерозольній упаковці;
  • інструменти для манікюру і педикюру.

Єдиною причиною повернення або обміну товару може бути помилка з боку продавця. В цьому випадку ми або здійснимо обмін товару на необхідний, або повернемо вам кошти, як відповідь на пред'явлення претензій від покупця, протягом трьох днів з моменту отримання замовлення.

Тому, щоб уникнути неприємних ситуацій подібного роду, ми просимо якомога уважніше вибирати необхідні вам засоби і оформляти замовлення з особливою педантичністю.

Ми завжди відкриті до комунікації і готові допомагати вам у виборі засобів і оформленні замовлення.

Приємних покупок,

з повагою, команда SKIN HEALTH