Блиски для губ

Блиски для губ

Головні козирі блиску для губ – він дарує об'єм та «вологий» ефект. Ці властивості, які не має губної помади, забезпечують йому стійку популярність.

Створенню блиску для губ ми зобов'язані французькій королеві Катерині Медічі. Вона мала особисту лабораторію, де розробила свій перший блиск на основі бджолиного воску та червоного пігменту. Він робив губи блискучими і пом'якшував їх, завдяки чому продукт оцінили і жінки, і чоловіки.

Зараз можна купити блиск для губ різного кольору у флаконі з пензликом, у тюбику з вбудованим аплікатором, у стику або баночці. Зволожуючі, матові, голографічні та, що збільшують обсяг губ, блиски є в косметичці кожної жінки. Навіть тій, яка вважає за краще не фарбуватися взагалі.

Стійкий блиск для губ

Вибираючи блиск для губ, слід звертати увагу на такі характеристики, як:

  • • текстура – ​​найчастіше блиск має рідку або кремоподібну консистенцію, але може бути твердим та випускатися у вигляді помади;
  • • склад – залежить від призначення засобу: всі блиски включають зволожуючі та пом'якшувальні компоненти, блиски-бальзами містять лікувальні олії та вітаміни, плампери – колаген, імбир або червоний перець для збільшення обсягу губ;
  • • колір – пропонуються блиски природних відтінків та яскравих тонів, а також безбарвні, які використовують для отримання ефекту вологих губ або накладають поверх помади.

Техніка нанесення

Блиск для губ добре лягає на м'які, зволожені губи, тому бажано наносити його після використання живильного бальзаму.

Щоб досягти стійкості, рекомендується нанести на губи прозору пудру, а потім промалювати і розтушувати контур олівцем за кольором, близьким до відтінку блиску. І лише потім наносити сам блиск.

Якщо потрібен яскравий відтінок, використовувати блиск можна в тандемі з помадою. Спочатку нанести помаду і промокнути серветкою, а потім покрити губи прозорим або підібраним у тон блиском.