Муси для обличчя

Мус для вмивання обличчя

Умивання – невід'ємна частина догляду ніжної шкіри обличчя, але мало хто з дівчат вміє правильно це робити. Багато жінок досі дотримуються стереотипу, що краще за господарське мило нічого немає, а потім дивуються звідки на їхній шкірі запалення та висип. Давайте розберемося – у чому тут справа. Будь-яке мило, а тим більше господарське, містить у собі величезний відсоток лугу, який руйнує ліпідний бар'єр шкіри, що призводить до зневоднення. Шкіра пересушується, з'являються мікротріщини і туди потрапляють мікроби. У результаті, ми отримуємо вогнища запалення, вугри та лущення. Щоб цього уникнути, слід делікатно підійти до вибору засобу очищення обличчя.

Найкращий мус для обличчя – той, що відповідає індивідуальним потребам вашого типу шкіри. Зважаючи на те, що консистенція мусу щільніша, ніж у пінки, він ідеально підійде для сухої шкіри.

Як правильно користуватися мусом для вмивання

Багато хто вважає, що вмивання і демакіяж - одне й те саме. Давайте прояснимо ситуацію: умивання – це очищення обличчя від бруду, пилу та надлишків себуму, а демакіяж – очищення шкіри від макіяжу (тонального крему, пудри, рум'ян, тіней тощо). Замінювати обидві процедури однією, покладаючи надію тільки на один засіб, в корені неправильно, оскільки ви просто змішаєте жир з косметикою і заб'єте цим всі пори. Правильне умивання – це двоетапна процедура:

Для початку видаляємо косметику з обличчя за допомогою міцелярної води або молочка. Для цього треба нанести невелику кількість засобу на ватний диск та протерти шкіру круговими рухами. Диски змінюйте у міру забруднення, і робіть це доти, доки на них не залишатиметься слідів макіяжу.

Ретельно вимийте руки. Видавіть невелику кількість мусу для обличчя на пальці. Якщо в тюбику є дозатор – достатньо буде 1-2 натискань. Акуратно масажуйте шкіру протягом 30-60 секунд. Промийте обличчя великою кількістю води.

Що стосується температури води, рекомендується вмиватися теплою або трохи прохолодною водою. Дуже важливо повністю видалити залишки мусу зі шкіри, щоб не забити пори. Після вмивання промокніть обличчя серветкою або рушником.

Вмиватися слід обов'язково двічі на день, незалежно від того, фарбувалися ви сьогодні чи ні. При дотриманні простих правил, ви отримаєте здорову шкіру та рівний колір обличчя.

Де купити хороший мус для вмивання за приємною ціною?

Найпростіший спосіб купити мус для обличчя – скористатися інтернет-магазином Skin Health.