Масла для обличчя
Lavande Hydrotherapy
Зволожуючий крем для тіла з екстрактом рускусу
570.00грн
Lavande My Foot Mask -
Одноразова маска для шкіри ступнів та п'ят
255.00грн
Nourishing Omega-Rich Cleansing Oil
Поживна очищуюча олія з Омега-Комплексом
1650.00грн
LIPID-BALANCE CLEANSING OIL™
Очищувальна олія-трансформер
1610.00грн
Beauty Oil
Суха олія для обличчя з антиоксидантами
2967.00грн
Масло мускусної троянди – Musk Rose Oil
Геліфікована олія мускусної троянди. Відновлює, зволожує і омолоджує шкіру
1362.75грн
Arganoil Deluxe
Арганова олія Deluxe
Aloe Vera Avocado Vitamin E Oil
Масло з екстрактами Алое Віра, Авокадо і вітаміном Е для сухої / збезводненої шкіри
POWERFUL RETINOIL
КОНЦЕНТРОВАНА ОЛІЯ З РЕТИНОЇДОМ
3790.00грн
CENTELLA CLEANSING OIL
масло для очищення
469.00грн
MILK PEEL MASK
маска для обличчя 60 мл
1199.00грн
SOLID CLEANSING OIL
очищуюче масло
199.00грн
Dermalogica Retinol Clearing Oil 30 мл
Активне очищуюче масло з ретинолом
3220.00грн
Dermalogica precleanse
Гідрофільна олія для вмивання
2100.00грн
Vital C Hydrating Facial Oil
ПОЖИВНА ОЛІЯ З ВІТАМІНОМ С
2660.00грн
JANSSEN Mature Skin Luxury Oil Cleanser
Очищуюче масло для обличчя
713.00грн
La Van De Coconut Oil
Масло кокоса
250.00грн
La Van De Cleansing Oil
Гідрофільне масло для вмивання та зняття макіяжу для жирної шкіри
240.00грн
Lipo-activ body scrub
Підтягуючий скраб
550.00грн
Exotic body scrub
Дренуючий антицелюлітний скраб
550.00грн
Lavande Magnesium Body Wash
Гель для душа Цитрус і евкаліпт
405.00грн
La Van De Карбоксітерапія
1955.00грн
TRANSFORMING MELTING CLEANSER
Гідрофільне масло для глубокого очищення і зволоження
2360.00грн
MAKE-UP REMOVING CLEANSING GEL-OIL
Очищуючий гель-олія для зняття макіяжу
1185.00грн
Косметичні масла для обличчя: у чому їхня користь, кому підходять і як використовувати
З кожним днем догляд за шкірою за допомогою олій та засобів на олійній основі стає все популярнішим. Завдяки натуральному складу та особливій структурі олії проникають у глибокі шари шкіри, відновлюють її захисний ліпідний бар'єр, надають антиоксидантну дію, а також живлять, зволожують та пом'якшують.
Що потрібно знати про олії для обличчя
У косметичних цілях зазвичай використовують два види олій: базові та ефірні. Перші можна наносити на шкіру обличчя, тіла та волосся навіть у нерозбавленому вигляді, другі – використовувати у невеликій кількості, додаючи кілька крапель у базове масло, крем, лосьйон, шампунь, маску. Наносити ефірні олії у чистому вигляді не можна, інакше можна отримати опік.
Масла ідеально підходять для догляду за шкірою у міжсезоння та холодну пору року, а також у моменти, коли шкіра особливо потребує живлення та захисту. Такі натуральні компоненти – багате джерело поживних речовин, жирних кислот та антиоксидантів.
Крім того, проникаючи глибоко в клітини шкіри, масла покращують ефективність будь-якого засобу для догляду, який використовується до або після них. Справа в тому, що після нанесення олії на шкіру бактерії, що живуть на ній, розщеплюють її на гліцерин та вільні жирні кислоти. Гліцерин відповідає за захист та відновлення ліпідного шару, а жирні кислоти активно працюють зсередини над відновленням клітин, запускаючи процес регенерації тканин та відновлюючи шкіру. Крім того, жирні кислоти підтримують здоров'я клітинних мембран, що сприятливо позначається на пружності та еластичності шкіри.
У чому користь олій для обличчя
Оцінити чарівні властивості олій можуть як володарки сухої чутливої шкіри, так і жінки з жирним типом, схильним до висипів. Багато засобів для проблемної шкіри ушкоджують її захисний бар'єр, провокуючи зневоднення, посилення запалень та погіршуючи її стан. Жирні олії, навпаки, відновлюють ліпідний шар та покращують природні антимікробні функції, одночасно заспокоюючи її. А завдяки здатності жирів розчиняти жири олії впливають на запалення прямо зсередини.
Шкіра, насичена корисними жирами, перестає агресивно реагувати на дратівливі фактори навколишнього середовища, сальні залози працюють менш активно, запалення та жирний блиск поступово йдуть. Здорова шкіра з відновленим захисно-ліпідним шаром виглядає щільною, гладкою, еластичною та зволоженою. Також догляд на основі олій повертає їй пружність і розгладжує зморшки, тому багато косметичних засобів на олійній основі мають ще й потужний антивіковий ефект.
Як користуватися олією для обличчя
Щоб масла працювали правильно і не лягали на шкіру плівкою, важливо регулярно очищати обличчя від забруднень, відлущувати відмерлі клітини і не забувати про регулярне зволоження. Розподіляти масло краще на вологій шкірі, наприклад, відразу після використання тоніка - вода швидше забере корисні компоненти масла в глибокі шари шкіри.
І все ж олія - концентрований продукт, тому наносити занадто багато його не рекомендується. Якщо шкіра суха або нормальна, можна змішати трохи відповідної олії зі зволожуючим кремом або втерти кілька крапель у шкіру відразу після очищення та тонізування, а далі використовувати звичайний крем або сироватку. Власниці сухої та зневодненої шкіри можуть наносити масло на ніч або вранці як основу під макіяж. А ось власницям жирної шкіри косметологи рекомендують використовувати олії перед сном. Наносити жирний догляд можна не щодня, а двічі-тричі на тиждень.
Важливо бути обережним та з вибором олії. Якщо шкіра обличчя схильна до появи забитих пір та комедонів, краще звернути увагу на спеціальні косметичні масляні суміші. Вони мають більш легкий склад, який ідеально засвоюється шкірою. Часто такі засоби додатково збагачені вітамінами та багатьма іншими корисними інгредієнтами. Занадто щільні натуральні олії, наприклад, кокосова, олія зародків пшениці, олія какао та інші, можуть стати причиною появи підшкірних висипів – такі засоби краще використовувати для догляду за шкірою тіла або волоссям. До легких олій відносяться олія жожоба, виноградної кісточки, олія соняшника, шипшини та граната.