Косметолог - Екатерина Паламарчук

Консультація, запис на послуги

Консультація косметолога Харків: що потрібно знати про послугу

Наша шкіра - це найбільший орган всього організму. За її станом можна зчитувати, як працюють наші органи, наскільки впливають на нас вікові зміни, раціон і екологічна ситуація (якщо ви живете в такому великому місті, як Харків). Тому коли мова заходить про турботу і догляд за таким важливим органом, то тут не повинно бути ніяких поблажок в якості і ліні. Якщо ми хочемо мати гарний вигляд, то без правильного догляду, на жаль, ніяк не обійтися.

Коли ж ми говоримо "правильний догляд", то розуміємо не якісь стандартні процедури домашнього догляду. Ми маємо на увазі той догляд, який буде рекомендований після аналізу стану вашої шкіри. Звичайно, такий догляд ви не зможете підібрати самостійно, і вам буде необхідно звернутися за допомогою до профільних фахівців. В даному випадку - це буде естетична косметологія в особі професійного фахівця.

Про особливості консультації косметолога і причини, по яких варто звернутися за такою послугою, ми в деталях розповідаємо нижче. Якщо ж у вас залишаться питання або ви захочете прояснити якісь деталі, то ви завжди можете звернутися до наших фахівців з skin health. Ми завжди з радістю допоможемо розібратися у всіх деталях.

Коли і чому варто звернутися до косметолога: розбираємо основні випадки

У своїй практиці ми часто зустрічаємо людей, які звертаються до косметологів, коли ціна часу занадто велика, і ситуацію потрібно вирішувати вкрай швидко. Такі ситуації виникають, тому що у багатьох людей до сих пір складається некоректну думку про роботу косметолога і проблеми, з якими він може допомогти. Щоб розібратися, хто ж такий - косметолог, давайте повернемося до азам.

Косметологія - це в першу чергу, напрямок естетичної медицини. Тобто на консультації вас чекає зустріч з дипломованим лікарем, а не людиною, яка закінчила двотижневі курси. Косметолог вивчає шкіру і допомагає вирішувати проблеми з зовнішнім проявом її недосконалостей. Сюди варто віднести і різні запалення на шкірі обличчя, і вікові зміни, і погіршення стану шкіри в результаті різних зовнішніх і внутрішніх негативних процесів в організмі. Тобто до косметолога варто звертатися по будь-яких проблемних питань, що стосуються шкіри вашого обличчя.

Важливо сказати, що більшість проблем зі шкірою мають накопичувальний ефект, і якщо ви зараз можете бути в цілому задоволені вашою шкірою, то вже завтра можуть почати з'являтися якісь несподівані неприємні сюрпризи. Тому звертатися до фахівця по догляду за обличчям варто і в якості профілактики та підбору засобів для домашнього догляду і навіть декоративної косметики.

Які проблеми вирішує консультація косметолога

Як ми вже згадували вище, консультація косметолога - це не тільки вирішення накопичених проблем, про які нам говорить наше обличчя. Це процедура, яка повинна стати регулярною в списку справ в графі "турбота про себе". Адже як і багато інших маніпуляції з тілом, шкірою, фігурою, професійна консультація фахівця і його поради по догляду покажуть результат тільки при регулярному виконанні рекомендацій. І якщо ви будете слухняним учнем, то досить швидко зможете вирішити такі проблеми, як:

  • різні висипання на обличчі і тілі;
  • целюліт і втрата тонусу шкіри;
  • неприємні вікові зміни (зморшки, втрата еластичності шкіри і т.д.);
  • пігментаційних прояви;
  • нездоровий вигляд шкіри обличчя.

Вартість консультації вже буде залежати від питання, з яким ви звернетеся.


Послуги косметолога, ціна процедур

Догляди (IE)

подробнее

900, 00 грн

записаться

Догляди (Casmara)

подробнее

1100, 00 грн

записаться

Оксигенотерапія (Institut Esthederm)

подробнее

900, 00 грн

записаться

Пилинг (Kemikum)

подробнее

900, 00 грн

записаться

Легкие поверхностные пилинги (JA)

подробнее

600, 00 грн

записаться

Пилинг ACA (Klapp)

подробнее

1600, 00 грн

записаться

Пилинг азелаиновый

подробнее

600, 00 грн

записаться

Индивидуальное смешивание (Bioelements)

подробнее

900, 00 грн

записаться

Укрепление и лифтинг (Bioelements)

подробнее

800, 00 грн

записаться

Детокс уход (Bioelements)

подробнее

900, 00 грн

записаться

Мощный поверхностный пилинг (Bioelements)

подробнее

900, 00 грн

записаться

Уход за проблемной кожей (Bioelements)

подробнее

700, 00 грн

записаться

Ферментный пилинг (Bioelements)

подробнее

900, 00 грн

записаться

Усиленный ферментный пилинг (Bioelements)

подробнее

900, 00 грн

записаться

Экспресс пилинг (Bioelements)

Подробнее

400, 00 грн

записаться

Экспресс лифтинг (Bioelements)

Подробнее

500, 00 грн

записаться

уход на косметике Academie)

Подробнее

1700, 00 грн

записаться

Оптимальное очищение

Подробнее

1600, 00 грн

записаться

запись на консультацию

*Способ связи:

Телефон*

  • Viber

  • Telegram