Medik8

Модель: SLEEP GLYCOLIC™

SLEEP GLYCOLIC™

Нічна сироватка з АНА для пілінгу в домашніх умовах

0 отзывов
Medik8

Модель: SLEEP GLYCOLIC™

Нічна сироватка з АНА для пілінгу в домашніх умовах

0 отзывов

1732.50грн

Є в наявності

Оберiть розмiр!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
i

Параметри

Стать:: для жінок
Призначення:: розгладження,очищення
Класифікація:: Профеcіональний догляд
Вік: 18+
Тип шкіри: : жирна, комбінована
Об'єм: : 30 мл
Зроблено у :: США
Країна ТМ: : США

Опис

Sleep Glycolic 一 - це нічна сироватка з гліколевою кислотою (АНА) для домашнього пілінгу. Формула працює, поки ви спите, і забезпечує помітні швидкі результати за нульового періоду реабілітації. Цей продукт застосовується двічі на тиждень та швидко оновлює нерівномірну текстуру та тьмяний тон, вирівнює поверхню, відновлює сяйво шкіри. Sleep Glycolic використовує потенціал цілих 10% активної гліколевої кислоти та забезпечує глибоке очищення, ефективне розгладжування та природне освітлення шкіри.

Вміст активної вільної кислоти становить 10%. Гліколева кислота швидко і легко проникає у шкіру, дає ефективні результати та не викликає негативних побічних ефектів.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ


Sleep Glycolic представляє інноваційний підхід Medik8 до застосування гліколевої кислоти для пілінгу в домашніх умовах. Найменша з усіх АНА (альфа-гідроксикислот) гліколева кислота здатна проникати глибоко в шкіру. Саме тому гліколева кислота ефективно працює над найбільш непіддатливими проблемами шкіри, такими як нерівномірна текстура, тьмяний тон, втрата здорового сяйва.


На ринку вже давно існують продукти для домашнього догляду на основі гліколевої кислоти (як правило, тоніки), призначені для щоденного застосування. Однак за таких умов виникає ризик подразнення шкіри та ушкодження захисного бар'єру шкіри. Ось чому ми в Medik8 впевнені, що гліколеву кислоту необхідно застосовувати регулярно, але не щодня. Для щоденного нанесення краще вибрати суперніжні РНА (полігідроксикислоти, наприклад, глюконолактон у складі Press & Glow).


Натомість у Sleep Glycolic використовується революційний підхід до використання гліколевої кислоти вдома: відлущуючий потенціал гліколевої кислоти застосовується для регулярної ексфоліації шкіри двічі на тиждень, без подразнення та побічних ефектів.


У формулі Sleep Glycolic™ гліколева кислота інкапсульована у кристалічну циклодекстринову оболонку, яка при контакті зі шкірою повільно руйнується під дією натуральних ферментів шкіри. Інкапсуляція забезпечує повільне поступове вивільнення потужної висококонцентрованої кислоти в шкіру протягом усієї ночі 1, так ми мінімізували ризик подразнення.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

1. Сяюча шкіра 一 Sleep Glycolic відлущує мертві клітини на поверхні шкіри, оголюючи красиві молоді шари.

2. Поліпшення текстури та тону шкіри 1 формула ніжно розгладжує тонкі лінії та зморшки, відновлює природне сяйво шкіри.

3. Цілих 10% активної інкапсульованої гліколевої кислоти 1 висококонцентрована кислота повільно надходить у шкіру протягом усієї ночі, забезпечуючи оптимальну ефективність дії альфа-гідроксикислоти.

4. Здоровий бар'єр шкіри 1 сироватка не викликає сухості та зберігає баланс та здоров'я природного захисного бар'єру шкіри.

5. Доповнення до курсу професійних процедур 1 ідеальний продукт для підготовки до першого в житті професійного пілінгу, або для підтримки досягнутих результатів у перервах між відвідуванням спеціаліста.

Додаток

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Використовувати 2-3 рази на тиждень. Увечері, після очищення, рівномірно нанести невелику кількість сироватки (розміром з горошинку) на чисту шкіру обличчя, шиї та декольте, уникаючи області навколо очей. Потім нанести інші сироватки та нічний зволожуючий крем. Залишити на всю ніч. Наступного ранку обов'язково нанести сонцезахисний крем.


Важливо: оскільки Sleep Glycolic містить кислоту прямої дії, цю сироватку слід наносити одразу після очищення у рамках вечірнього ритуалу догляду. Після неї необхідно нанести інші сироватки та нічний зволожуючий живильний крем.


Перед застосуванням слід провести патч-тест. Будь ласка, ознайомтеся з інструкцією зі здійснення патч-тесту.

Дещо особливе...

ЩО ТАКЕ АКТИВНА КИСЛОТА


Sleep Glycolic™ - 6 - medik8

«Ефективність продуктів на основі кислот, що відлущують, значною мірою залежить від двох факторів: концентрація кислоти і рівень рН формули. Активність кислоти у косметичній формулі можлива лише за умови низького рН. Кожна кислота, що відлущує (АНА і ВНА) може існувати у двох формах: активної (вільної) і неактивної. Тільки активна форма кислоти здатна проникнути в шкіру та боротися з непіддатливими проблемами шкіри, такими як гіперпігментація. У формулі Sleep Glycolic™ ми оптимізували вміст вільної активної кислоти шляхом зниження рівня рН до 3,5, що дозволило отримати цілих 10% вільної активної кислоти. Це забезпечує максимальний потенціал формули із гліколевою кислотою. Кристалічна інкапсуляція та застосування двічі на тиждень ці методи допомагають контролювати потужність формули, знизити подразнення і підтримувати здоровий бар'єр шкіри».


Деніел Айзекс, голова департаменту розробок та досліджень Medik8

БІЛЬШ

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

КЛЮЧОВІ ІНГРЕДІЄНТИ


Гліколева кислота має найменший розмір молекул серед усіх АНА, тому є найпотужнішою. Вона розщеплює зв'язки між мертвими клітинами шкіри, тому вони легко відлущуються та оголюють нові свіжі шари клітин. Як результат 1 більш гладка та яскрава шкіра.


Кристалічна інкапсуляція 1 гліколева кислота інкапсульована в циклодекстринову оболонку. На шкірі оболонка повільно руйнується та поступово вивільняє гліколеву кислоту. Так мінімізується ризик подразнення.


Гліцерин 1 ефективний зволожуючий інгредієнт, він притягує вологу, наче магніт, забезпечує глибоку гідратацію, ніжність та пружність шкіри.


Екстракт Lespedeza capitata 1 екстракт ліспедеці головчастої (Lespedeza capitata) взаємодіє з гліколевою кислотою та сприяє процесам відновлення та гідратації. Захищає природний бар'єр шкіри, сприяє сяйві, оздоровленню, балансу шкіри.

СКЛАДОВІ

Aqua (Water), Glycolic Acid, Cyclodextrin, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Sucrose Stearate, Sodium Hydroxide, Glycerin, Phenoxyethanol, Lespedeza Capitata Flower/Leaf/Stem Extract, Propaneedio Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate.


* Хоча ми зробили все можливе, щоб наш список інгредієнтів був максимально коректним, час від часу можливі оновлення у складі наших продуктів. Існують також відмінності у складі для різних регіонів у зв'язку з особливостями місцевих законів. Іншими словами, найточніший список інгредієнтів – той, що надрукований на упаковці продукту.

Купить hadat cosmetics в Украине на официальном сайте.

Відгуки на SLEEP GLYCOLIC™

Відгук (0)
Запитання (0)