Medik8

Модель: C-TETRA® CREAM

C-TETRA® CREAM

Антиоксидантний крем із ліпідним вітаміном С

0 отзывов
Medik8

Модель: C-TETRA® CREAM

Антиоксидантний крем із ліпідним вітаміном С

0 отзывов

2295.00грн

Є в наявності

Оберiть розмiр!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
i

Параметри

Вік: 20 +
Класифікація:: Профеcіональний догляд
Призначення:: зволожння,відновлення
Стать:: для жінок
Тип шкіри: : суха,нормальная,комбінована
Об'єм: : 50 мл
Зроблено :: США
Країна ТМ: : США

Опис

Весь потенціал нашої оригінальної сироватки-бестселера C-Tetra у шовковистому живильному кремі. В основі цього щоденного антиоксидантного крему – 100% стабільний вітамін С та вітамін Е для профілактики пошкодження вільними радикалами. Крем ідеально захищає шкіру від стрес-факторів екології, таких як забруднення та УФ-промені, які викликають передчасне старіння шкіри. Формула швидко вбирається та допомагає зберегти здоров'я шкіри, вирівнює її тон шкіри та відновлює природне сяйво. Завдяки застосуванню жиророзчинної форми вітаміну С – тетрагексилдецил аскорбату – формула проникає глибоко в шкіру, де забезпечує максимальний антиоксидантний захист при мінімальному подразненні. Підбадьорливі цитрусові нотки ідеально вписуються в ранковий ритуал догляду за шкірою. Крем заряджає шкіру енергією та глибоко зволожує її – для ніжного, сяючого, здорового кольору обличчя.


Ідеальне введення в антивіковий догляд, C-Tetra Cream захищає шкіру від вільних радикалів та відновлює сяйво. Гіалуронова кислота та гліцерин глибоко зволожують та живлять шкіру, зміцнюючи природний шкірний бар'єр. Майже невагома текстура зволожує та живить шкіру, а ніжний цитрусовий аромат бадьорить та заряджає енергією – ідеальний початок нового дня.


ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

Наша шкіра наповнена природними антиоксидантами, які захищають нас від атаки вільних радикалів із навколишнього середовища. Але якщо кількість радикалів перевищує кількість антиоксидантів, шкіра більше не здатна захищатись. Вільні радикали атакують беззахисні клітини шкіри, завдаючи непоправної шкоди, яка зрештою призводить до передчасного старіння шкіри. C-Tetra Cream містить тетрагексилдецил аскорбат – суперстабільну форму вітаміну С, яка посилює антиоксидантний захист шкіри. Більш того, багатозадачний тетрагексилдецил аскорбат стимулює вироблення колагену, що сприяє розгладжуванню зморшок, покращенню тону та тонусу шкіри, її здоровому сяйві. Будучи ліпідорозчинною формою вітаміну С, він здатний просто проникати через захисний ліпідний бар'єр шкіри, щоб діяти глибше - там, де це необхідно найбільше. Вітаміни С та Е синергічно створюють «антиоксидантну мережу», посилюючи загальний антиоксидантний потенціал крему для оптимального захисту шкіри протягом усього дня. C-Tetra Cream також використовує гідратуючий потенціал гіалуронової кислоти та гліцерину у рамках фірмової технології зволоження Moisture Magnets™. «Магніти вологи» притягують воду з атмосфери та нижніх шарів епідермісу, підтримуючи пружність та природний рівень зволоженості шкіри

Додаток

Спосіб застосування


Вранці після очищення масажними рухами нанести крем на шкіру обличчя, шиї та декольте. Потім нанести сонцезахисний засіб


ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

Наша шкіра наповнена природними антиоксидантами, які захищають нас від атаки вільних радикалів із навколишнього середовища. Але якщо кількість радикалів перевищує кількість антиоксидантів, шкіра більше не здатна захищатись. Вільні радикали атакують беззахисні клітини шкіри, завдаючи непоправної шкоди, яка зрештою призводить до передчасного старіння шкіри. C-Tetra Cream містить тетрагексилдецил аскорбат – суперстабільну форму вітаміну С, яка посилює антиоксидантний захист шкіри. Більш того, багатозадачний тетрагексилдецил аскорбат стимулює вироблення колагену, що сприяє розгладжуванню зморшок, покращенню тону та тонусу шкіри, її здоровому сяйві. Будучи ліпідорозчинною формою вітаміну С, він здатний просто проникати через захисний ліпідний бар'єр шкіри, щоб діяти глибше - там, де це необхідно найбільше. Вітаміни С та Е синергічно створюють «антиоксидантну мережу», посилюючи загальний антиоксидантний потенціал крему для оптимального захисту шкіри протягом усього дня. C-Tetra Cream також використовує гідратуючий потенціал гіалуронової кислоти та гліцерину у рамках фірмової технології зволоження Moisture Magnets™. «Магніти вологи» притягують воду з атмосфери та нижніх шарів епідермісу, підтримуючи пружність та природний рівень зволоженості шкіри.


КЛЮЧОВІ ІНГРЕДІЄНТИ

Тетрагексилдецил аскорбат – жиророзчинна форма вітаміну С, яка забезпечує винятковий антиоксидантний захист від шкідливих вільних радикалів та стимулює вироблення колагену для візуального омолодження шкіри.


Вітамін E – жиророзчинний антиоксидант, від природи властивий шкірі. Вітамін Е захищає шкіру від вільних радикалів та одночасно регенерує вітамін С для оптимальної ефективності.


Гіалуронова кислота – притягує з атмосфери вологу та утримує до 1000 разів більше води, ніж її власну вагу. Забезпечує харчування та пружність шкіри.


Moisture Magnets – фірмова технологія гідратації шкіри, «магніти вологи» приєднуються до клітин шкіри та притягують до себе воду, надійно утримуючи її там, де вона необхідна найбільше.

Купить hadat cosmetics в Украине на официальном сайте.

Відгуки на C-TETRA® CREAM

Відгук (0)
Запитання (0)