Acnemy

Модель: Acnemy Zitproof Nose

Acnemy Zitproof Nose

0 отзывов
Acnemy

Модель: Acnemy Zitproof Nose

0 отзывов

1430.00грн

Є в наявності

Оберiть розмiр!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
i

Параметри

Вік: 18+
Класифікація:: Профеcіональний догляд
Призначення:: очищення пор на носі
Стать:: Унісекс
Тип шкіри: : Проблемна, жирна
Зроблено :: Іспанія
Країна ТМ: : Іспанія

Опис

Ультратонкий та гнучкий пластир для носа, який не висихає, ідеально підходить для форми вашого носа. Допомагає очистити пори та покращити їх зовнішній вигляд. Формула з гідроколоїдом, допомагає усунути недоліки, робить шкіру чистою та дбайливо її очищає.


Активні інгредієнти:


Азіатикозиди, азіатикова та мадекасова кислоти (центелла азіатська) - потужні антиоксиданти, що стимулюють синтез колагену та покращують мікроциркуляцію, капілярне кровопостачання та роботу судинної системи. Сприяють загоєнню ран та відновленню пошкоджених тканин, у тому числі зменшують рубці.


Олія чайного дерева - відноситься до найефективніших ефірних олій у світі. Як і рослина, з якої його видобувають - малалевка, ця олія стала справжньою легендою. Як і тисячоліття тому, його використовують для загоєння та захисту від комах, ефективно лікують рани, всілякі інфекції та навіть опіки. Ця ароматична олія якісно змінює рельєф шкіри та відновлює її після пошкоджень, потовщень та новоутворень.


Саліцилова кислота - кератолітик, ефективно бореться з чорними точками, вуграми та комедонами, сприяє звуженню розширених пір, вирівнює тон та поверхню шкіри.Спосіб застосування:


Нанесіть пластир на чисту суху шкіру. Залишити на 6-8 годинСклад:


Сополімер стиролу/ізопрену, гідрогенізований полі (с6-20 олефін), целюлозна камедь, поліізобутен, саліцилова кислота, азіатикозид, мадекасова кислота, азіатикова кислота.

Додаток

Купить hadat cosmetics в Украине на официальном сайте.

Відгуки на Acnemy Zitproof Nose

Відгук (0)
Запитання (0)