Автор:Катерина Паламарчук
Припухлі повіки, темні кола під очима і втомлений погляд легко можна пояснити, якщо напередодні ви засиділися за роботою або в компанії друзів. Бити на сполох варто, тільки якщо це ваші постійні супутники. Причини появи синців під очима та засоби боротьби з ними – у нашій статті.
Засоби від синців під очима
Сироватки
Мило
Креми
- image skincare Stem Cell Eye Crème
- Instytutum Truly-Transforming Brightening Eye Cream
- Phyto-C Signature Eye
- Cantabria Endocare CellPro Eye Contour
- Embryolisse Smoothing Eye Contour Care
- bioelements Sensitive Eye Smoother
- klapp С PURE EYEZONE TREATMENT
- Dermalogica total eye care SPF15
- Dermalogica stress positive eye lift
- Holy Land Dermalight Corrective Eye Cream with make-up
- klapp STRIPEXAN® INTENSIVE EYE CREAM
- Phyto-C Eye Return Cream
- Dermalogica age reversal eye complex
- ColoreScience Total Eye™ 3-в-1
- Medik8 Advanced Night Eye
- Phyto-C Eye Firming Cream
- La Van De Eye Lift Cream
- Tebiskin Reticap-EL
- RejudiCare iQuad Total Eye Care
Маски
Набори
- Holy Land ABR Kit
- Holy Land Juvelast KIT
- skinclinic sc-nabory
- La Maison Valmont Feerie
- medik8 CSA EYE KIT
- CC креми Erborian
Пластирі Sesderma C-Vit Eye Contour Patches
Що таке синці під очима
Найтонша і найніжніша шкіра навколо очей. Найчастіша і найважча проблема — темні кола під очима. Їх ще називають синцями - вони справді в окремих випадках нагадують гематоми, які утворюються, наприклад, після удару. Темні, синюваті, іноді брудно-рожеві, круги виглядають некрасиво, надають обличчю втомленого, нездорового вигляду. І, звичайно, їх хочеться якнайшвидше позбутися. Але перш ніж зрозуміти яким чином розберемо, що означають і від чого з'являються синці під очима.
Чому з'являються синці під очима у жінок: основні причини
Цікаво, що в недавньому дослідженні європейські вчені, намагаючись відповісти на питання, чому з'являються синці під очима, висунули як ключові причини всього три: схильність до гіперпігментації, розширені кровоносні судини та збільшення кількості капілярів при тонкій шкірі. Ціми ключовими факторами причини аж ніяк не обмежуються, синці під очима у жінок (у чоловіків, втім, теж) можуть виникнути і без такої спадщини, що обтяжує, — приводів чимало.
Перевтома
Про те, що ви багато працюєте, мало спите, перебуваєте у стресі, можна здогадатися, глянувши на ваші очі. Вони обов'язково просигналять про перевтому за допомогою синців та набряків.
Анатомічні особливості
Поширений випадок. Можливо, у вас дуже тонка шкіра навколо очей — і кровоносні судини просто просвічують. У цьому випадку скоригувати дефект можна лише за допомогою декоративної косметики. Врахуйте, що шкіра може витончитися через неправильне харчування або при різкому схудненні, від стресів, на тлі гіподинамії. Завдання цього не допустити.
Фотостаріння
Зупинити його не можна, але можна сповільнити - якщо рідше бувати на відкритому сонці і користуватися косметикою з УФ-фільтрами . Фотостаріння провокують часте використання засобів із фруктовими кислотами та відсутність УФ-захисту, а також нехтування засобами із високим SPF після лазерних косметичних процедур – це не всім відомі, але науково доведені факти. Простіше кажучи, синці під очима бувають від сонця.
Неправильний догляд
Наприклад, звичка перед сном наносити на обличчя товстий-претолстий шар живильного крему , який для делікатної зони навколо очей може бути занадто важким.
Хронічна інтоксикація
Наприклад, через куріння. Нікотин звужує судини, в результаті тканини страждають від нестачі кисню. Так само, як нікотин, на шкіру навколо очей діє і алкоголь — і ви, напевно, про це знаєте, якщо хоча б раз проводили бурхливу ніч у веселій компанії. А ще інтоксикацію може викликати глистова інвазія. Якщо ви не палите і не п'єте, але вже втомилися ворожити, звідки беруться синці під очима, є сенс здати аналіз на паразитів.
Алергія, атопічний дерматит
Синці під очима можуть бути проявом алергії на побутову хімію, певні продукти, пил, пилок. А може вам просто не підходить косметика, і організм про це сигналізує. Якщо після нанесення крему шкіра навколо очей червоніє, свербить, свербить, спробуйте його поміняти. Те саме стосується тіней для повік, туші для вій, консилера, пудри і т.д.
Гіпотиреоз
Темні кола – не єдиний його прояв. Сонливість, млявість, розсіяність, погіршення пам'яті, непереносимість холоду чи спеки, раптовий набір ваги чи випадання волосся — якщо вас, окрім синців під очима, турбують ці симптоми, зверніться до ендокринолога. Можливо, вся річ у нестачі гормонів щитовидної залози.
Серцева недостатність
Щоб її запідозрити, одних темних кіл під очима, звісно, мало. Постійні супутники сердечників - задишка, аритмія, запаморочення, набряки та біль у ногах, швидка стомлюваність. Якщо дізнаєтесь симптоми, бігом до кардіолога!
Порушення функції нирок
Під очима з'являються не лише темні кола, та й мішки. Обличчя часто набрякає. Все це – привід звернутися до нефролога.
Хвороби органів дихання
Після гострого бронхіту, запалення легень чи тлі бронхіальної астми вміст кисню у крові знижується. І синці можуть непокоїти протягом тривалого часу. Синеву під очима дають і аденоїди, хронічний нежить, гайморит: через порушення дихання судини під очима переповнюються кров'ю.
Чому ще можуть з'являтися синці під очима? Через збої в роботі печінки та жовчного міхура, порушення лімфатичного та венозного відтоку, підвищеного внутрішньочерепного тиску. Жартувати з цим не можна. Запишіться до терапевта. Він призначить аналізи та порекомендує, до якого профільного фахівця звернутися.
Як позбутися синців під очима
Упевнені, про багато способів упоратися з проблемою ви знаєте, але щось вам заважає відмовитися від шкідливих звичок, дотримуватись режиму, більше відпочивати, правильно харчуватися. І все-таки це треба робити! Що ще потрібно?
- Користуватися відповідною косметикою. Маски для шкіри навколо очей, креми, патчі - якщо використовувати їх регулярно, синці якщо не пройдуть зовсім, то стануть менш помітними.
- Практикувати фейсфітнес. Гімнастика для обличчя взагалі та для очей зокрема зміцнює шкіру, покращує кровообіг, регенерацію клітин. Як наслідок — темні кола під очима стають світлішими.
- Робити масаж. Хоча б під час нанесення крему! Масаж покращує мікроциркуляцію крові, і синці проходять.
Але, звичайно, найкраще позбавлятися синців під очима, практикуючи системний підхід.
Чи можна швидко прибрати синці?
Так - але тільки за допомогою консилера, пудри або тонального крему, їх потрібно нанести на ретельно очищену шкіру. Зменшити набряклість навколо очей допоможе холодний компрес. Загалом для вирішення проблеми потрібен комплекс заходів.
Профілактика синців під очима
Запобігти появі синців простіше, ніж їх потім прибирати. Як ми вже писали вище:
- позбавтеся шкідливих звичок;
- більше рухайтеся - якщо активний фітнес не для вас, просто частіше гуляйте на свіжому повітрі;
- збалансовано харчуйтеся, уникайте солоного та копченого, пийте більше води (але маленькими порціями протягом дня, а не на ніч);
- постарайтеся мінімізувати стрес;
- висипайтеся та знаходите більше часу для себе.
Купить rituals cosmetics на официальном сайте в Украие