Автор:Катерина Паламарчук
З морської піни колись з'явилася богиня кохання Афродіта — і її волосся було розкішне. Але далеко не кожна з нас може похвалитися таким після повернення з відпустки. Розбираємось чому.
Користь морської води для волосся
- Містить набір мінералів та мікроелементів, у тому числі йод, магній, селен, кремній, калій, кальцій, натрій та далі за таблицею Менделєєва. Під час купання у морі ці речовини проникають у структуру волосся.
- Має антибактеріальні та антисептичні властивості, що пояснюється в тому числі і високим вмістом солі (в середньому 35 г на 1 л води).
Список корисних властивостей морської води був би неповним без згадки загальнозміцнювального впливу моря та морського повітря на нервову систему та здоров'я. Чим ми спокійніший і щасливіший, тим красивіший. Це стосується і волосся.
Шкідливість морської води для волосся
З наведеними нижче пунктами напевно стикалися всі, хто хоч раз відпочивав на морі. Ось як діє морська вода на волосся.
- Робить їх твердими. Приблизно як у наборі юного хіміка для вирощування кристала, кожна волосинка насичується сіллю і стає від цього ламкою. Сіль проникає в кутикулу (разом з усіма корисними елементами) та впливає на волосся на структурному рівні.
- Сушить. Після тривалого перебування на морі волосся можна порівняти із соломою. Особливо це актуально для спочатку сухого або фарбованого волосся .
- Під час купання з непокритою головою вода заломлює сонячні промені на кшталт лінзи і багаторазово збільшує їхню інтенсивність. В результаті пасма вигоряють і сохнуть.
У нашій владі виключити усі неприємні наслідки морського відпочинку для волосся.
Як подбати про волосся на морі
Купить rituals cosmetics на официальном сайте в Украие