Як користуватися олією для обличчя

Як користуватися олією для обличчя

Олії варто поважати хоча б за те, що вони служать красі вже не першу сотню, навіть тисячу років. Але мало поважати — корисно знати, що в сучасній версії вони можуть замінити півкосметички. Головне – правильно ними користуватися.

Головні переваги масел для обличчя

"Легка текстура", "швидко вбирається", "зволожує" - ще недавно ці відгуки здавалися несумісні з поняттям масло. Адже це щось жирне, липке і попри користь далеко не завжди комфортне для шкіри. Але часи змінюються, а з ними — і олії . Точніше, наші знання про них і вміння максимально використовувати їх властивості. Отже, що ж можуть олії?

Очищають

Як не дивно, олії підходять для очищення не тільки сухої та чутливої, але й жирної шкіри. Головне – уважно читати рекомендації виробника. Відомо, що жир розчиняється в жирі, а більшу частку забруднень на поверхні шкіри складають жиророзчинні компоненти (себум, макіяж).

У ролі очищувального засобу олії працюють делікатно, дозволяють не терти шкіру, залишають почуття комфорту та зволоженості. А все тому, що за складом вони близькі до ліпідів шкіри. З цієї причини вони зміцнюють захисний бар'єр шкіри і перешкоджають прискореної втрати вологи.

Олії рослин зберігають гідроліпідний шар, який утримує вологу в шкірі.

Живлять

У сучасних засобах часто поєднують різні олії, адже кожна з них має особливі властивості, містить власний набір жирних кислот (у тому числі знамениті омега-3, -6, -9) та вітамінів (зокрема, антиоксидант вітамін Е ).

Продовжують молодість

Олії лаванди , жасмину, троянди, неролі, ромашки мають антивікову дію. Можна сказати, що будь-яка зволожуюча або поживна олія робить внесок у боротьбу проти зморшок, за гладкість і молодість шкіри. Але одна з найефективніших — мабуть, арганова.

Корисні властивості олії аргани пов'язані з поєднанням компонентів, які містяться в ньому у високій концентрації, це поліненасичені Омега-3 і -6 жирні кислоти, важливі для підтримки балансу шкіри, запобігання передчасному старінню.

Список корисних властивостей можна продовжити.

  1. Легко вбираються. Іноді важко повірити, що така легка, рідка текстура насправді олія.
  2. Добре поєднуються з іншими засобами догляду. Їх можна наносити замість крему, замість сироватки до крему та разом із нею. Іноді кілька крапель олії просто додають у крем.
  3. Можуть застосовуватись як основа для макіяжу.
  4. Чудово пахнуть. Насамперед мова про ефірні олії. Олія лаванди або троянди в масці для обличчя - це запорука її посиленого ефекту за рахунок ароматерапевтичного впливу.
  5. Олії чайного та рожевого дерева, визнані свого роду натуральним антисептиком, широко використовуються у догляді за жирною шкірою.

Види масел для обличчя

Ефірні

Ефірні олії, багаті на біологічно активні речовини, заслужено називають природним концентратом. Найбільш відомі їх джерела:

  • цитруси;
  • лаванда;
  • троянда ;
  • герань;
  • шафран;
  • сандал;
  • чайне дерево ;
  • розмарин;
  • коріандр;
  • м'ята.

Ефірне масло видобувають із різних частин рослини: кісточок або насіння, листя, пелюсток рослин і навіть маточок (як у шафрану). Такі масла досить дорогі, але коштують витрачених засобів: мають величезний спектр властивостей, оскільки містять антиоксиданти, антисептики, вітаміни, поліфеноли, інші біологічно активні речовини.

У нерозведеному вигляді ефірні олії використовуються лише в аромалампах або інших ароматерапевтичних пристосуваннях. Безпосередньо на шкіру їх не наносять через неймовірно активний склад: вони можуть спричинити алергію, печіння, подразнення шкіри.

Базові

Базові олії одержують із багатих жирами частин рослин — кісточок, горіхів, насіння. Найціннішим у цьому виді масел є поєднання поліненасичених жирних кислот, зокрема омега-3, -6 і -9, значення яких для шкіри важко переоцінити. Жирні кислоти беруть участь у обмінних процесах, виконують енергетичну функцію.

Найбільш значущі для косметики базові олії:

  • арганова;
  • карите;
  • жожоба;
  • оливкова (з нього виділяють сквалан - компонент, близький за складом до кожного сала людини);
  • соняшникова;
  • соєве (гліцин сої);
  • макадамії;
  • авокадо ;
  • камелії;
  • морінги.

За допомогою особливих технологій рослинні олії доводять до стану «сухої олії», що дозволяє їм миттєво вбиратися, не залишаючи ні слідів, ні відчуття жирності та липкості.

«Олія – це нова форма косметичних продуктів, яка містить велику кількість рослинних рідких олій, у тому числі ефірних. Легка текстура зручна у використанні».

Але, мабуть, найцінніше в косметичних оліях - це поєднання властивостей і корисних речовин різних олій, що дозволяє максимально ефективно впливати на шкіру.

Як правильно наносити масло для обличчя

Для очищення

  1. Трохи олії видавити на руку.
  2. Розподілити в долонях.
  3. Нанести на обличчя м'яко масажуючи.
  4. Змити. При зіткненні з водою олія перетвориться на емульсію.

Очищувальна олія призначена для попереднього етапу очищення і наноситься на суху шкіру, після чого передбачається вмивання за допомогою гелю.

Купить rituals cosmetics на официальном сайте в Украие