Санскрин

Санскрин

Всі ми чекаємо на літню відпустку, а, діставшись до пляжу, сидимо під сонцем годинами, наражаючи на шкіру небезпеки. Щоб відпочивати без шкідливих наслідків, підготуйтеся заздалегідь - оберіть санскрин.

Що таке санскрин

Санскріни (від англ. sunscreen) - косметичні засоби зі спеціальними інгредієнтами, які поглинають або блокують шкідливі ультрафіолетові промені (UVA).

Дослідження підтверджують: сонцезахисні засоби можуть запобігти розвитку раку шкіри, а тому і МОЗ, і Американське онкологічне суспільство рекомендують їх використовувати. Причому не лише біля моря, на пляжі, а й у міських умовах. Крім того, санскрини уповільнюють процеси фотостаріння. 2013 року завершився чотирирічний експеримент австралійських учених за участю 900 осіб. У тих людей, хто весь цей час щодня користувався санскринами, зморшок було менше, ніж у тих, хто використовував сонцезахисні засоби зрідка або зовсім нехтував ними.

Формати санскринів

Деякі санскрини універсальні, але якщо ви проводите літо активно, можна запастися парою-трійкою різноманітних засобів.

Крем

Найпоширеніший і найзвичніший формат. Зазвичай для жирної шкіри вибирають легші текстури. Для сухої - приємніше текстури щільніше. Яка з них вам підійде, покаже тест.

Стік

Призначений для локальних зон – особи, вух. Його зручно брати із собою та користуватися протягом дня, щоб уникнути опіків. Однак це, скоріше, доповнення до основного засобу.

Спрей

Така форма - хороший варіант для оновлення захисту протягом дня, особливо на пляжі та в подорожах. Існують спреї, пристосовані для нанесення навіть на макіяж.

Додаткові функції санскринів

Деякі санскрини не тільки захищають від шкідливого випромінювання, але й допомагають боротися із віковими змінами, зволожують шкіру або зменшують жирний блиск. Розумний сонцезахисний засіб – це дуже зручно!

Корекція недоліків

Спекотний сезон - випробування для шкіри. Суха відчуває нестачу вологи, жирна – задихається від поту та себуму: потові та сальні залози працюють активно як ніколи. Шкіра, схильна до акне, і так схильна до запалень, імунітет її ослаблений, а дія ультрафіолету тільки посилює ситуацію. Здається, що сонце має підсушувати шкіру, але насправді надлишок ультрафіолету зневоднює та знижує захисні функції. Внаслідок висипів стає більше. Спеціальний сонцезахисний засіб сьогодні можна підібрати під будь-який тип шкіри: сухий, жирний, проблемний.

Зволоження

Зволожуючий крем влітку актуальний більше, ніж будь-коли. Сухе гаряче повітря висушує шкіру, крім того, влітку в ньому висока концентрація пилу та вихлопних газів, тому косметологи радять використовувати зволожуючий засіб і вранці, і ввечері. Якщо серед інгредієнтів сонцезахисного засобу є зволожуючі компоненти: гіалуронова кислота , гліцерин, відповідні олії - вони теж виявляться до речі.

Склад санскринів

До складу санскринів, крім сонячних фільтрів, також можуть входити:

  • термальна вода , багата різними мікроелементами, які надають ефект догляду;
  • антиоксиданти : вітаміни С та Е, екстракт зеленого чаю, ресвератрол – профілактика передчасного старіння шкіри;
  • пантенол відновлює;
  • оксид титану та оксид цинку допомагають знизити шкідливий вплив ультрафіолету, виконуючи роль сонцезахисного фільтра, ці сполуки використовують навіть у лінійках сонцезахисних засобів для чутливої ​​та дитячої шкіри.

Найкращі санскрини

Вибирати сонцезахисний засіб слід як мінімум за двома параметрами.

  • Тип шкіри. На упаковці шукайте маркування «для жирної/чутливої/сухої/шкіри». Якщо її немає, подивіться склад: для сухої шкіри ідеальні креми та спреї зі зволожуючими компонентами (гіалуроновою кислотою, гліцерином і так далі). Для жирної — з мінералами та написом «некомедогенно».
  • Фототип. Власникам світлої шкіри потрібні засоби із високим фактором захисту (SPF 50 і вище). Іншим достатньо SPF 20-30.

Купить rituals cosmetics на официальном сайте в Украие