Автор:Катерина Паламарчук
Власники проблемної шкіри знають, як складно підібрати тональний засіб, який довго протримається, приховає вже недосконалості і не спровокує нових. Мінеральна пудра якнайкраще підходить для цих цілей. Підтвердження нижче.
Особливості мінеральної пудри для проблемної шкіри
Тональні мінеральні засоби - відносно нова категорія косметики, яку одразу оцінили власники чутливої, жирної та проблемної шкіри. Декоративні засоби на основі мінералів мають кілька важливих переваг. Їхню основу складають натуральні пігменти, а саме подрібнені в дрібний порошок мінерали, які не викликають подразнення шкіри і здатні надавати лікувальний ефект.
Частинки мінералів хімічно інертні та надто великі, тому не вступають у реакції з тканинами людського тіла і не провокують додаткових проблем. При цьому мікро- та макроелементи, що входять до складу таких засобів, здатні покращувати якість шкіри: заспокоювати, зміцнювати, покращувати трофіку тканин та кисневий обмін.
Жирна і проблемна шкіра - найбільш вдячний споживач мінеральної пудри, яка поєднує в собі чи не всі якості, необхідні для ідеального макіяжу, тобто:
- не закупорює пори;
- не провокує висип;
- вбирає надлишки себуму;
- має стійкість;
- захищає від сонця.
Палітра мінеральних пудр не відрізняється широким діапазоном, оскільки мінерали власними силами мають бляклий відтінок. Зате такі засоби мають хорошу покриваючу здатність і дають природний результат.
У мінеральної пудри майже нескінченний термін придатності, тому що мінерали не окислюються і не становлять інтересу для бактерій, а це додатковий бонус для схильної до висипань шкіри.
А тепер перевірте, чи правильно ви доглядаєте проблемну шкіру.
Класифікація мінеральної пудри
Крем-пудра
Містить як кремову, так і пудрову складову, має пластичну текстуру, добре лягає, забезпечує щільне покриття і успішно маскує недоліки. Цей продукт не є, та й не може бути чисто мінеральним, оскільки до формули включаються компоненти, що забезпечують йому кремову текстуру.
Слідкуйте, щоб у складі крем-пудри не було комедогенних інгредієнтів, зокрема мінеральних масел. Наносите її спонжем або б'юті-блендером, який доведеться мити після кожного застосування, щоб не нашкодити шкірі, у якої й так вистачає проблем.
Розсипчаста пудра
Найпопулярніший варіант, що є не що інше, як подрібнені в дрібний порошок мінерали. Така пудра не зможе повністю перекрити недоліки, зате закріпить макіяж і поглинатиме надлишки себуму протягом дня, забезпечуючи тривалий матовий ефект .
За правилами, пудру потрібно наносити пуховкою або пензлем, що додається. Але для забезпечення стерильності, такої важливої для проблемної шкіри, краще користуватися ватяними дисками.
Компактна пудра
З її допомогою можна поправити макіяж протягом дня та забезпечити шкіру черговою порцією корисних мінералів. Обійтися однією компактною пудрою не вдасться. З прищиками доведеться розбиратися окремо — маскувати їх за допомогою консилерів із лікувальним ефектом, а вже потім вирівнювати тон за допомогою пудри, нанесеної у два шари.
Не забувайте утримувати спонж чи пензель в ідеальній чистоті.
Запечена пудра
Така пудра і справді запікається за високої температури. Вона стійка, її можна наносити сухим або вологим (для щільнішого покриття) способом. Однак запечена пудра, як правило, містить сяючі частинки, а зайвий блиск проблемної шкіри ні до чого. Тож краще обійтися без неї.
Як вибрати мінеральну пудру для проблемної шкіри
Мінеральна косметика хороша тим, що містить мінімум додаткових компонентів . Лікувальний ефект залежить від мінералів, які становлять її основу.
- Кремній знижує вироблення шкірного сала.
- Каолін, перліт вбирають надлишок себуму.
- Мідь і цинк мають антибактеріальний ефект.
- Марганець та магній активізують кровообіг, покращують колір обличчя.
- Селен захищає від вільних радикалів .
- Кальцій заспокоює та захищає.
- Залізо посилює газообмін.
- Діоксид титану відбиває ультрафіолет.
Вибираючи мінеральну пудру, шукайте у складі додаткові інгредієнти: саліцилову та/або ліпогідроксикислоти (LHA), рослинні екстракти з антибактеріальною або в'яжучою дією (гамамеліс, чайне дерево).
Бажано, щоб формула не містила мастил і була максимально пластичною, дозволяла вирівнювати не тільки колір обличчя, але і його рельєф.
Правила нанесення Мінеральної пудри
Якою б не була хороша мінеральна пудра, пам'ятайте, що її функції передусім декоративні, а догляд — лише додаткова опція. Тому важливо підготувати шкіру до нанесення макіяжу.
Отже, шкіра має бути:
Чистою
Без перебільшення, чистота - запорука здоров'я шкіри, схильної до висипів. Після вмивання протріть обличчя тоніком , щоб відновити pH і звузити пори.
Зволоженою
Використовуйте засоби без олій, з антибактеріальним ефектом, здатні зволожити шкіру та не викликати надлишкового саловиділення.
Перш ніж нанести мінеральний тональний засіб, дочекайтеся, поки зволожуючий крем повністю вбереться , інакше воно ляже на шкіру плямами!
Купить rituals cosmetics на официальном сайте в Украие