Як захистити шкіру від морозу

Як захистити шкіру від морозу

Ви любите зиму? А ось наша шкіра не дуже. Від холодів і перепадів температур вона червоніє, стає сухою і часто лущиться - загалом почувається в постійному стресі. У цій статті спробуємо розібратися, як захистити шкіру взимку від морозу.

Яку шкоду може завдати шкірі холоду?

Якщо влітку ваша шкіра не відчувала дискомфорту, то в холоді її самопочуття змінюється — і, як правило, не на краще. Взимку шкірі досить складно. Кого (чи що) у цьому звинувачувати та як захистити шкіру від морозу?

Зима диктує інший догляд за шкірою. Але це не означає, що слід переглядати звичну схему. Скоріше, її необхідно скоригувати та доповнити. Крем підбирається в першу чергу за типом, станом та потребами шкіри, а не виходячи з прогнозу погоди. І це перше правило при виборі відходу на будь-який сезон.

Різниця температур

Наприклад, ми приходимо з вулиці додому або навпаки виходимо з теплого приміщення на мороз: перепад температур може досягати 20 і більше градусів! Шкіра просто не встигає адаптуватися і, як наслідок, зневоднюється.

У результаті обличчя лущиться, покривається червоними плямами. Багато дівчат намагаються користуватися живильним кремом , а то й чистою олією - вони думають, що таким чином допоможуть шкірі. Але вона від такого відходу може почати блищати і лущитись одночасно.

Опади та сильний вітер

Холодний вітер, колючий сніг, мороз також негативно впливають на стан шкіри. Дрібна сніжно-крижана суміш, яка летить в обличчя під час негоди, так чи інакше травмує епідерміс. Шкірний бар'єр не справляється з навантаженням, покладеним на нього природою, і здає позиції. Для особливо чутливої ​​та ніжної шкіри такі неприємні явища, як дискомфорт, стягнутість та почервоніння, взимку звичайна справа.

Шкіру обличчя в зимовий час досить часто характеризують:

  • сухість;
  • лущення;
  • неприємне почуття стягнутості;
  • тьмяний, землістий колір;
  • почервоніння;
  • відчуття, що обличчя горить після морозу;
  • зниження тонусу та еластичності.

Як захистити шкіру обличчя від морозу та вітру?

Захист обличчя від холоду стає головним завданням на весь зимовий період. Але чи існують кошти від морозу? Косметологи радять кожній з нас доповнити б'юті-рутину косметикою із «зимовими» компонентами, до яких належать:

  • гідрофіксатори (гліцерин, гіалуронова кислота);
  • кислоти;
  • пантенол ;
  • вітамін Е;
  • вітамін А ;
  • екстракт алое;
  • полісахариди.

Умивання та очищення

Очищення шкіри – основа догляду. Від того, наскільки ретельним і, що важливо, регулярним (двічі на день — вранці та ввечері) буде процес, багато в чому залежить стан та зовнішній вигляд обличчя. Проте взимку очищення має бути набагато м'якшим і делікатнішим, ніж у будь-яку іншу пору року. Не варто виявляти зайву старанність у застосуванні скрабів і масок, що очищають, з глиною, особливо в дні, коли температура повітря за бортом нижче позначки 10-15 градусів. Такі засоби можуть додатково сприяти сухості шкіри за умов агресивних погодних умов. Для відлущування краще використовувати ензимний пілінг раз на 7-10 днів або тонік з кислотами.

Віддавайте перевагу м'яким гелям, пінкам, а також засобам, що містять масла - наприклад, гідрофільному маслу або бальзаму, що очищає. Можна використовувати синдети — м'які засоби для очищення, які особливо підійдуть людям із чутливою та сухою шкірою, схильною до атопії.

Зволоження

Як захистити шкіру обличчя від морозу та вітру? Один із варіантів — якісне зволоження. І тут важливо розвінчати один стійкий міф: якщо користуватися морозом зволожуючим кремом, у шкірі утворюються кристали льоду, які можуть розірвати клітини і судини зсередини.

Зволоження необхідно не тільки сухою, але й жирною , комбінованою та проблемною шкірою. Нестача вологи у випадку жирної шкіри призводить до посиленої роботи сальних залоз і, як наслідок, до небажаного блиску, появи комедонівчорних крапок, подразнення, розвитку акне.

Як правильно наносити зволожуючий крем? Радимо взимку дотримуватися правил листкового пирога.

  • Очищувальний засіб.
  • Есенція або густий тонік з гіалуроновою кислотою, олією кісточок винограду або будь-якими іншими гідрофіксаторами.
  • Сироватка з гіалуроновою кислотою.
  • Крем з вологоутримуючими та зволожуючими компонентами.
  • Праймер для обличчя. Можна використовувати засіб із силіконами у складі.

Живлення

Поживні креми зазвичай мають насичену текстуру, а також можуть містити важливі для шкіри інгредієнти: цераміди, сквалан, ліпіди, цінні олії, пантенол, вітамін К, екстракт кінського каштану і азіатської центели, що відновлює шкіру. Такі засоби створюють на поверхні шкіри надійну захисну плівку.

Взимку під час активних прогулянок організм втрачає воду. А гліцерин, аквабіол, компоненти NMF, колаген, кераміди заважають випаровуванню вологи з епідермісу.

Вибирайте засоби відповідно до типу шкіри.

  • При жирній та комбінованій добре покаже себе крем-гель.
  • Для сухої та чутливої ​​підійде щільний крем із маркуванням Rich або, що ще краще, бальзам.

Додатковий догляд

Взимку він потрібний шкірі як ніколи.

Маски для обличчя

Особливу увагу варто приділити маскам для обличчя. У холодну пору вони стають незамінними помічниками, пом'якшуючи шкіру, усуваючи сухість, лущення, дискомфорт.

Захист від сонця

Не думайте, що взимку неможливо одержати сонячний опік. І сніг, і лід відбивають ультрафіолетові промені, а промені типу А, які відповідають за фотостаріння, чудово проходять через щільні хмари.

Крем із сонцезахисним фактором необхідний і любителям активного зимового відпочинку, і тим, хто практикує довгі прогулянки. Перегляньте у додатку з прогнозом погоди значення UF-індексу. Засіб із SPF точно знадобиться, якщо показник вищий за 3.

Крім косметики: профілактичні заходи для захисту шкіри від морозу

Як ще вберегти шкіру обличчя від холоду і чи є правила, які б відповідали запиту «захист шкіри від морозу»? Ось кілька простих, але дуже корисних рекомендацій.

  1. Виходячи на вулицю, не забувайте укутувати шию шарфом.
  2. Одягайтеся по сезону!
  3. Використовуйте вдома зволожувач повітря
  4. Намагайтеся пити протягом дня звичайну негазовану воду (з розрахунку 30 мл на кг ваги).
  5. Додайте до раціону продукти з високим вмістом корисних жирів і кислот.
  6. Перед виходом надвір наносите на губи гігієнічну помаду чи бальзам.
  7. Крем для обличчя використовуйте за 30-40 хвилин до виходу на вулицю.
  8. Завершуйте макіяж нанесенням розсипчастої пудри, але не вбивайте її в шкіру, а залишайте на поверхні.

Купить rituals cosmetics на официальном сайте в Украие