Автор:Катерина Паламарчук
Тонка в'яла шкіра - така ж ознака в'янення, як зморшки, пігментація та провисання. Навчимо, як повернути шкірі тонус та пружність.
В'ялість шкіри обличчя: що це таке
В'ялість шкіри - один із показників віку. Але таку характеристику шкіра може отримати передчасно. І винні в цьому будуть:шкідливі звички;
- хронічний недосип;
- підвищений рівень стресу;
- кофеїнозалежність;
- тривала щоденна робота за монітором.
Раніше часу вироблення колагену сповільнюється при передчасному зниженні гормонів – естрогенів та тестостерону. Серед причин — ненормований робочий графік, хронічний недосип, генетично рання менопауза, а також порушення роботи шлунково-кишкового тракту та неповноцінне харчування, при якому порушується всмоктування білка, вітамінів та мікроелементів, необхідних для синтезу колагену».
Всі ці фактори впливають на гормональний фон, знижуючи вироблення естрогену та тестостерону. Отже, раніше часу уповільнюються метаболізм і синтез білків.
Більшою мірою в'ялості піддається шкіра сухого типу .
Ознаки в'ялої шкіри
Вам здається, що ви стали гірше виглядати, а шкіра втратила тонус та пружність? Давайте перевіримо. Чесно дайте відповідь на наступні питання.
- Вранці на обличчі відбиваються сліди від подушки?
- Шкіра схильна до набряків ?
- Коли ви втомлюєтеся, зморшки стають помітнішими?
- На обличчі є розширені пори, які дедалі гірше реагують на засоби для звуження пір?
- Останнім часом шкіра стала тьмянішою?
- Овал обличчя втратив чіткість?
Якщо на більшість питань ви відповіли позитивно, то причини для занепокоєння є. Щоб якнайшвидше повернути шкірі колишній квітучий вигляд, радимо взяти ситуацію під контроль.
Причини в'ялості шкіри
Основна причина в'ялості шкіри та втрати її тонусу – пошкодження колагенових та еластинових волокон, а також зменшення об'єму гіалуронової кислоти в дермі. Що провокує такі зміни?
Ультрафіолет
UVA-промені, проникаючи у шкіру, запускають процеси, які призводять до передчасного старіння. Діють вони непомітно, і страждає насамперед колаген. Якщо в молодості колагенові волокна досить швидко відновлюються, то з віком цей процес затягується.
Знижується активність фібробластів, вони синтезують менше колагену та гіалуронової кислоти, виробляється більше ферментів металопротеїназ, що руйнують власний колаген.
Негативний вплив довкілля
Забруднена атмосфера і все, що пов'язано з технічним прогресом, часто призводить до утворення вільних радикалів , які руйнують клітини шкіри.
Стрес та нестача сну
Щоб процес виробництва колагену та еластину йшов як належить, шкірі необхідні особливі умови. Під впливом стресу, а також через дефіцит сну в організмі різко збільшується виробництво клітин, які сприяють руйнуванню гіалуронової кислоти та колагену, необхідних для підтримки тонусу та тургору шкіри.
Як боротися з в'ялістю шкіри за допомогою щоденного догляду
Перша умова боротьби з в'яненням шкіри - перегляд б'юті-рутини та режиму харчування. Ймовірно, доведеться замінити деякі засоби на більш інтенсивні, а в раціон додати продукти, багаті на білки, вітаміни і поліненасичені жирні кислоти.
Для виявлення причин передчасної втрати пружності шкіри призначають аналізи на гормони, комплекс амінокислот, виявлення ключових дефіцитів (вітамінів групи В, вітаміну Д, цинку, міді, магнію, марганцю). Генетичні тести визначає схильність до швидкого руйнування колагену».
Кореянки, наприклад, відчуваючи, що шкіра втрачає тонус, зосереджуються на її зволоженні. І щодня після очищення наносять тканинні маски, а 2-3 рази на тиждень додають до них 5-хвилинний масаж із кремом для еластичності шкіри. Такий догляд дає непогані результати.
Щодо б'юті-рутини, вона повинна включати такі етапи:
- очищення - щодня, двічі на день;
- глибоке очищення – раз на тиждень;
- тонізування - щодня, після вмивання;
- зволоження та зміцнення бар'єрних структур шкіри - щодня;
- харчування - щодня, при необхідності;
- захист від ультрафіолету - щодня, цілий рік.
Засоби проти в'ялості шкіри
Для відновлення шкіри використовують кілька видів косметичних засобів.
- Продукти на основі фруктових кислот , що стимулюють життєдіяльність клітин шкіри.
- Кошти на основі пептидів для регенерації шкіри на міжклітинному рівні.
- Засоби регенерації клітин шкіри після косметичних процедур.
Салонні процедури проти в'ялості шкіри
У клініках краси проводять процедури, показані при в'ялій шкірі, що в'яне.
- Мезотерапія, біоревіталізація. За допомогою ін'єкцій у шкіру вводяться активні речовини (гіалуронова кислота, амінокислоти, вітаміни, пептиди, антиоксиданти), що сприяють регенерації клітин.
- Фракційний радіочастотний ліфтінг. На шкіру впливає випромінювання певної частоти, що сприяє активізації фібробластів підвищення вриботки колагену і еластину.
- Мікрострумова терапія. Внаслідок впливу електричних імпульсів слабкої сили відбувається поліпшення метаболізму клітин шкіри, посилення кровообігу та активізація вироблення еластину та колагену.
Купить rituals cosmetics на официальном сайте в Украие