Кільця Венери на шиї

Кільця Венери на шиї

Назва якась поетична! А насправді йдеться про банальні горизонтальні зморшки на шиї. Тих самих, що з'являються з віком або навіть у юності, якщо сильно сутулитися. Можна, звичайно, ховати їх під хусткою або шарфом, але краще постаратися позбутися кілець Венери. Як? Зараз розповімо.

Що таке Кільця Венери на шиї?

Ось уже справді — ніщо так не видає вік жінки, як шия . Спочатку на ній з'являються милі складочки, як на фото малюків. З віком вони стають помітнішими, потім і шкіра змінюється — з гладкої та пружної перетворюється на тонку та суху… А потім з'являються ті самі кільця Венери — поперечні складки, які вже не замаскувати, не приховати тональним засобом, який можна лише сховати під одягом.

Їхня поява пов'язана з будовою м'язової тканини в області шиї. Вона не прикріплюється до кісткової, швидко втрачає пружність та еластичність. І ось вам кільця Венери, які буквально кричать: «А нам уже не 20!»

Причини появи кіл Венери

М'язова тканина втрачає тонус із кількох причин.

  • Порушення постави. Ми сутулимося. Добу присвячуємо роботі за комп'ютером, причому часто дивимося на монітор зверху вниз, трохи нахиливши голову. Поступово змінюється посадка голови, вона ніби висувається вперед, а шия перестає утримувати вертикальне положення, починає утворювати гострий кут із грудьми. Першими на зміну положення реагують м'язи шиї , а шкіра, у свою чергу, починає збиратися у складки.
  • Надмірна маса тіла. Повнота теж викривляє хребет: під вагою живота корпус нахиляється вперед, а з ним разом і шия. І знову складки.
  • Вік. Те, що з роками м'язи не стають більш пружними та еластичними, очевидно всім. Навіть якщо ви "тримаєте спину", у певному віці м'язи починають потроху провисати, утворюючи несимпатичні зморшки на шиї.

Кільця Венери також можуть утворитися через:

  • патологій, пов'язаних з розвитком зубів та щелепи;
  • проблем із хребтом;
  • нюансів у будові та розташуванні під'язикової кістки;
  • фотостаріння: шкіра шиї реагує на тривале перебування на сонці;
  • одягу з високим фіксованим коміром.

Як прибрати кільця Венери в домашніх умовах: методи боротьби

Чи можна якось змінити ситуацію? Так. Допоможуть:

  • гімнастика на формування постави;
  • вправи для м'язів шиї;
  • масаж;
  • обгортання та компреси;
  • креми;
  • маски.

Масаж шиї

Обмовимося одразу: виконувати його має лише фахівець — інакше, прибираючи складки та зморшки, є ризик пошкодити нервові закінчення тощо. Крім того, ви можете не знати про деякі захворювання, при яких робити масаж протипоказано. Це злоякісні та доброякісні пухлини, туберкульоз, захворювання серця та ін. Перед тим як оплачувати курс, добре б виключити ці серйозні хвороби. Почніть із відвідування терапевта.

Як правило, масажисти вибирають одну з наступних технік або поєднують кілька:

  • точковий масаж - при досить сильному впливі на точки, розташовані біля основи черепа, і ті, що знаходяться на задній поверхні шиї та плечах, активізується кровообіг, посилюється струм лімфи, зміцнюються м'язи. В інтернеті закликають спробувати такий масаж самим - не піддавайтеся вмовлянням! Ви можете помилитися на пару сантиметрів, натиснути не туди і не те (наприклад, на лімфатичні вузли, сонні артерії, хребці), і в результаті тільки нашкодити;
  • пощипування шкіри - ця масажна техніка чудово розслаблює, знімає напругу в м'язах, головний біль, але тільки якщо вона знову ж таки виконується правильно;
  • кругове розтирання подушечками пальців — завдання цієї масажної техніки така сама, як в інших, — активізувати кровообіг, підвищити доступ кисню до клітин і тканин.

Вправи

Перш ніж виконувати гімнастику, попросіть, наприклад, тренера з ЛФК показати, як правильно робити вправи. А потім повторюйте їх удома. Якщо відчуєте біль чи неприємні відчуття, відразу все припиняйте.

Найпростіші і найефективніші — вправи для постави . Наприклад, «восьмипелюстковий лотос» . Потрібно сісти в позу лотоса, переконатися, що сидите не на попі, а на сідничних кістках. І уявити свій хребет у вигляді нитки перлів, яка через дві точки черепа (на маківці та біля його основи) йде в небо. Сидіти в такій позі можна стільки, скільки захочете та зможете. І чим частіше ви згадуватимете про неї і виконуватимете, тим краще.

Вправа для платизмів. Так називають наш м'яз молодості - він відповідає за те, в якому стані знаходиться шия. Платизм досить велика, але при цьому рідко буває задіяна і простоює. Тренувати її можна, просто повільно (у жодному разі не різко!) закидаючи назад голову. Закинули? Залиштеся на кілька секунд у такому положенні, відчуйте, як вона натягується.

«Викручування» шиї. Цю вправу дуже люблять йоги. Потрібно сісти, добре розправити плечі — якщо ви давно цього не робили, можете навіть почути легкий хрускіт. Тепер із зусиллям опустіть плечі вниз, а шию ніби викрутіть нагору, відчувши натяг бічних м'язів.

Як позбутися кілець Венери у косметолога

Якщо проблема запущена, масаж, вправи та косметичні засоби добре б доповнити салонними процедурами.

Контурна пластика

Косметолог використовує ін'єкції філерів – найчастіше гіалуронової кислоти, яка активно зволожує шкіру. Філери вводяться в область складок та заповнюють їх. В результаті зморшки розгладжуються, покращуються колір та стан шкіри. А ефект від процедури зберігається до 2-х років.

Апаратні методики

Біотермальний ліфтинг, ендермоліфтинг, лазерна наноперфорація… В особливо важких випадках із кільцями Венери допоможуть впоратися апаратні методики. Їх багато, і рекомендації щодо вибору процедури має дати лікар — з урахуванням віку, стану шкіри та здоров'я.

Чи можна запобігти появі кілець Венери

Рано чи пізно вони з'являться у кожної з нас, але в когось будуть яскраво вираженими, а в когось ледь помітними. Слідкуйте за здоров'ям, доглядайте шкіру, тримайте спину - і довгі роки насолоджуйтесь виглядом красивої, лебединої шиї!

Купить rituals cosmetics на официальном сайте в Украие