Омолоджуючі процедури для обличчя

Омолоджуючі процедури для обличчя

«Яка антивікова процедура для обличчя найефективніша?» - Безкінечно цікавляться користувачі пошукових сервісів. Універсальної відповіді, на жаль, немає. Зате є опції, перевірені часом та споживачами.

Що таке антивікові процедури

У пошуках кращих антивікових процедур для обличчя людство пройшло величезний шлях від алхімічних та відверто садистських рецептів до науково обґрунтованих і цілком гуманних методів. Перед тим, як знайомитися з останніми, пройдіть тест, щоб визначити, наскільки вони вам необхідні.

Основні свідчення

Коли ми говоримо про антивікові процедури для обличчя, цілком очевидно, що вони адресовані людям старше 35 років, тільки в цьому віці можна говорити про помітні прояви процесу старіння.

Хронобіологічне (справжнє) старіння шкіри стає помітним до 30-35 років, хоча починається задовго до цього. Починаючи з пубертату, організм людини втрачає по 1% колагену на рік, і на четвертому десятку ми вже бачимо результат цього процесу.

У чому вони?

  • Шкіра втрачає пружність.
  • Колір обличчя стає більш тьмяним.
  • З'являються зморшки.
  • Підвищується чутливість.
  • Розвивається набряклість.
  • Контури обличчя втрачають чіткість.
  • Опускаються куточки губ та очей.

Це, звісно, ​​відбувається поступово. Зміни накопичуються, і в результаті відображення у дзеркалі перестає тішити. Антіейдж-процедури для обличчя допомагають скоригувати ознаки старіння.

Принцип дії

Треба усвідомлювати, що ніякі найкращі процедури для обличчя не можуть повернути час назад. Але це не означає, що вони марні. За допомогою антивікової терапії цілком реально:

  • стримувати процеси старіння, покращивши дренаж та кровотік (озонотерапія та професійний масаж);
  • стимулювати синтез необхідних шкірі речовин, що знижується з роками (філери на основі гіалуронової кислоти, фібробласти);
  • візуально скоригувати вікові зміни (ботокс, контурна пластика);
  • задіяти внутрішні резерви шкіри, які змусять її оновитися (пілінги, фото- та лазерні методики).

Ефективність

Які антивікові процедури вибрати, залежить насамперед від типу старіння, який обумовлений генетично. Щоб дізнатися, як з часом змінюватиметься ваше обличчя, пройдіть наш тест.

У будь-якому випадку, антивіковий догляд — це ціла стратегія, яка потребує комплексного підходу. Тобто і вдома, і в кабінеті косметолога поодинокі акції не спрацюють. Помітний та відносно стійкий результат настає лише після курсу процедур. Але є й інші правила краси, які не варто порушувати.

  • Збалансована дієта .
  • Фізична активність на свіжому повітрі (під захистом санскрину).
  • Щонайменше 8 годин нічного сну.

Якщо жодного з правил не дотримується, то ефект будь-яких заходів досить швидко сходить нанівець. І це стосується не тільки антивікового догляду, а й хірургічних втручань.

Косметологічні процедури для омолодження обличчя

У нашій країні косметологічні процедури часто називають салонними. Це з тим, що косметологічні послуги досить довго не ліцензувалися. Але навіть якщо ви проводите процедуру в клініці, варто переконатися в наявності у косметолога ліцензії на проведення тієї чи іншої маніпуляції. Жінки активно користуються послугами естетичних клінік. А яка процедура вам потрібна?

Пілінг

Мабуть, це лідер серед косметологічних процедур. Як омолоджують найбільш доречні та дієві кілька видів пілінгу.

  • Хімічний . Залежно від глибини впливу він буває поверхневим, серединним та глибоким (останній виконують лише за медичними показаннями).
  • Лазерний . Розрізняють «агресивніший» СО2, який просто видаляє поверхневий шар шкіри, і більш м'який — Фраксель, коли глибину та зони впливу регулює косметолог. Такий апарат використовують навіть для шкіри повік.

Як відомо, пілінг - це видалення частини рогового шару шкіри, контрольована травма, яка запускає активні регенераційні процеси. Активність фібробластів, а також синтез еластину, колагену та гіалуронової кислоти підвищуються, і шкіра оновлюється.

Відлущення клітин шкіри допомагає епідермісу оновитися.

Пілінг проводять в осінньо-зимовий період. Поверхневий пілінг зазвичай рекомендують робити 1-2 рази на рік. Кількість необхідних процедур на курс від 3 (для лазерного пілінгу) до 6 призначає косметолог залежно від стану шкіри. Однак потрібна спеціальна підготовка шкіри та особливий догляд у відновлювальний період , який може зайняти від 2 до 14 днів залежно від глибини впливу.

Масаж

Найдосконаліший апарат – руки майстра. При дотриманні техніки масажу обличчя буквально змінюється:

  • підтягуються контури;
  • йде одутлість;
  • розгладжуються зморшки;
  • покращується колір обличчя;
  • шкіра набуває тонусу.

Все це відбувається завдяки покращенню кровообігу та циркуляції лімфи.

Скульптурний масаж, що омолоджує, передбачає 6-12 сеансів щорічно.

Контурна пластика

Донедавна чи не найкращою косметологічною процедурою для омолодження обличчя вважалися локальні ін'єкції гіалуронової кислоти (переважно в нижню частину обличчя) для заповнення об'єму, що пішов, відновлення і підтягування контурів — звідси і назва «контурна пластика». Зазвичай потрібно 1-3 сеанси, адже перша ін'єкція йде на зволоження шкіри. Оскільки гіалуронова кислота поступово розпадається, ефект зникає через півроку-рік і процедуру доводиться повторювати.

Останнім часом інтерес викликає ліпофілінг. Він має на увазі локальне введення власного жиру пацієнта. Спочатку відбувається забір невеликої кількості жирової тканини, наприклад, з живота. Потім вона очищається і вводиться в область глибоких зморшок, наприклад, носогубних. На відміну від гіалуронової кислоти жирова тканина не розпадається і просто приживається на новому місці.

Ін'єкції ботулотоксину

Ботокс – ветеран на ринку омолодження. Його успішно використовують для розгладження зморшок (переважно у верхній частині обличчя) за рахунок блокування мімічних м'язів. М'язи не скорочуються — отже, шкіра не кривиться. Але цей препарат розпадається протягом півроку, тому ін'єкції доводиться повторювати.

Плазмоліфтінг

Його ще називають «терапією Дракули» і вважають революцією в омолодженні. У проблемні зони обличчя (туди, де спостерігаються зморшки, обвисання тощо) вводять плазму крові пацієнта. Вона багата на фактори росту, які стимулюють роботу фібробластів, що синтезують колаген та еластин для пружності шкіри. Відбувається максимально природне стимулювання клітинної активності, так зване самоомолодження.

Процедура починається із забору крові з вени, потім кров у спеціальній центрифузі поділяється на плазму та еритроцитну масу. Збагачена тромбоцитами плазма вводиться під шкіру. Результат помітний за тиждень.

Зазвичай для тривалого ефекту потрібен курс із 3-5 сеансів. Процедуру повторюють приблизно раз на рік, оскільки ефект поступово знижується.

Плазмоліфтинг вважається однією з найбезпечніших процедур для омолодження обличчя. Однак його не можна застосовувати при цукровому діабеті, проблемах зі згортанням крові, порушення кровотворення.

Озонотерапія

Озонотерапія як омолоджуюча процедура для обличчя є варіантом мезотерапії. Тільки замість вітамінних та інших коктейлів під шкіру вводиться киснево-озонова суміш. Це майже миттєво насичує кров киснем та прискорює процеси оновлення.

Результат – свіжий вигляд, відмінний тургор. Також покращуються рельєф та колір обличчя, зникають сліди втоми та дрібні зморшки навколо очей.

Озонотерапія, як і мезотерапія і биоревитализация, — профілактична антивікова процедура. Особливо корисна вона ранньою весною.

Фотоомолодження

Незважаючи на підозрілу асоціацію зі словом «фотостаріння», процедура цілком виправдовує свою назву. Вплив на шкіру світловими імпульсами не руйнує поверхневий шар, як із пілінгу, а діє більш глибокі структури шкіри.

При цьому працює широкосмугове інтенсивне імпульсне світло (IPL), позбавлене ультрафіолетових або інфрачервоних частот. Розраховувати на підтяжку контурів обличчя або зникнення глибоких зморшок після фотоомолодження (проводять 5-8 сеансів) не доводиться. Зате йому під силу:

  • позбавити пігментних плям;
  • прибрати судинну сіточку;
  • вирівняти колір обличчя;
  • покращити загальний тургор шкіри.

RF-ліфтінг

Радіохвильовий ліфтинг по праву відносять до найкращих косметологічних процедур для омолодження обличчя. Його називають також термоліфтингом чи радіоліфтингом. Як випливає з назви, тканини шкіри розігріваються під впливом радіочастотного випромінювання. Глибину проникнення (до кількох міліметрів) вибирає та регулює косметолог.

Цей розігрів має стимулюючу дію на фібробласти та покращує кровообіг. В результаті справді помітний ефект ліфтингу. Але потрібно кілька сеансів — їхня кількість залежить від проблеми та обраної глибини впливу.

Ефект триває 2-3 роки, але може бути потрібна щорічна підтримуюча процедура (не курс). У цьому, зазвичай, відновлювальний період відсутня.

Антивікові процедури в домашніх умовах

Яку б процедуру у косметолога ви не вибрали, для збереження ефекту необхідний регулярний та грамотний повсякденний догляд.

Готові косметичні засоби

Крім очищаючих засобів, що щадять, а також денного і нічного кремів, має сенс користуватися пілінгами з антивіковою ефективністю, сироватками, концентратами і масками.

Саморобні косметичні засоби

Антивікова дія домашніх масок викликає сумнів у фахівців, які звикли до доказової медицини. Однак чому не спробувати, якщо косметична творчість приносить задоволення?

Гімнастика

З одного боку, ми звинувачуємо надмірно активну міміку у формуванні зморшок. З іншого, давно доведено, що правильний фітнес для обличчя допомагає зберігати чіткість контурів та покращує стан шкіри.

Самомасаж

Звісно, ​​розраховувати на скульптурний ефект масажу своїми руками не варто. Але досягти помітних результатів, особливо якщо йдеться про гравітаційний птоз, коли овал обличчя втрачає чіткість, цілком можливо.

Самомасаж на регулярній основі дійсно здатний покращити пружність шкіри та скоригувати овал, а також покращити колір обличчя.

Візьміть до уваги кілька важливих зауважень.

  • Займатися собою краще ввечері, не кваплячись, коли шкіра налаштована на оновлення.
  • Масаж можна робити тільки після нанесення крему або маски, що зволожує, інакше є ризик травмувати шкіру.
  • Кошти з гелевою або сироватковою текстурою для масажу не підходять.
  • Всі рухи мають бути спрямовані знизу вгору та від центру обличчя до периферії.

Правила підготовки до омолоджувальних процедур

Будь-яка процедура, що омолоджує, у косметолога вимагає підготовки шкіри: необхідно максимально захистити її від стресу і забезпечити додаткове зволоження.

  • Повинно пройти не менше двох тижнів (а краще за місяць) після активних сонячних ванн.
  • Не рекомендується одночасне чи безперервне проходження схожих за впливом процедур.
  • За кілька днів до процедури є сенс повністю утриматися від куріння та алкоголю.
  • Намагайтеся уникати гострої та солоної їжі, щоб не піддавати судини навантаженням і не викликати набряків.
  • Не завадить провести курс інтенсивного зволоження за допомогою сироваток чи масок.
  • Важливо розуміти, що багато процедур досить болючі і можуть вимагати кілька днів на реабілітацію.

Запобіжні заходи

Рішення про косметологічні процедури треба приймати разом із фахівцем. Іноді потрібне додаткове обстеження. Деякі апаратні методики не рекомендуються при серцево-судинних проблемах. Ін'єкції – при порушеннях згортання крові. Протипоказання до будь-яких процедур є:

  • ушкодження шкірного покриву;
  • наявність новоутворень;
  • запальні процеси та вірусні захворювання.

Купить rituals cosmetics на официальном сайте в Украие