Червона глина для обличчя

Червона глина для обличчя

Якщо ви вважаєте, що маски з глини сушать шкіру обличчя і зовсім не підходять тим, у кого вона і так від природи суха, а тим паче чутлива, — поспішаємо порадувати, ви помиляєтесь. Докази – у статті, присвяченій такому чуду природи, як червона глина.

Користь червоної глини для шкіри обличчя

Червона глина має унікальні властивості, які відрізняють її від інших різновидів косметичної глини. І справа не тільки в червоному кольорі, а в складі, що благотворно впливає на шкіру.

Ця глина надзвичайно багата на оксиди міді та заліза — саме вони надають їй характерного забарвлення, також у складі можна виявити магній, кальцій, кремній.

Виявилося, що саме цей набір мінералів та мікроелементів ідеальний для сухої та чутливої ​​шкіри. Червона, на відміну інших різновидів глини, не пересушує шкіру, а навпаки покращує її стан при зневодненості.

Як червона глина діє на шкіру

А тепер розглянемо вплив на шкіру червоної глини детальніше. У чому полягає її користь і яке її застосування?

Очищує пори

Вбираючи надлишки шкірного сала і витягуючи забруднення з пір, маски з червоної глини служать гарною профілактикою недосконалостей, підходять жирній шкірі. Крім того, червона глина має легкий антибактеріальний ефект.

Оновлює та відлущує

Червону глину включають до складу скрабів і масок, що очищають, так як вона володіє м'яким відлущувальним ефектом.

Покращує мікроциркуляцію крові

Мабуть, саме цей ефект відрізняє червону глину від її колег. Завдяки високому вмісту заліза та міді у складі аплікації червоної глини мають тонізуючу дію, а отже, покращують колір обличчя та тонус шкіри.

Зігріваючий ефект

Дійсно, червону глину називають «теплою», оскільки вона має легкий зігріваючий ефект за рахунок стимуляції кровообігу. Ця властивість використовується при спазмах м'язів та болях у суглобах.

Заспокоює

Червона глина використовується як заспокійливий компонент. Тому маски з червоною глиною рекомендують навіть сухій чутливій шкірі.

Як користуватися червоною глиною для обличчя

Маски з червоною глиною можна приготувати в домашніх умовах, але щоб отримати бажаний ефект і ефективний продукт, потрібно дотримуватися деяких правил.

  • Глина повинна бути свіжою і гарною якістю : однорідною, без видимих ​​і відчутних грудок та домішок.
  • Розводити глину важливо мінеральною фільтрованою водою (лише не хлорованою) до кашоподібної консистенції. Воду можна замінити на відвар трав.
  • Не використовуйте металевий посуд і ложки: тільки керамічну чи дерев'яну, інакше метал вступить у реакцію з мінералами і вашій шкірі нічого не дістанеться.
  • Протестуйте маску на зап'ястя , перш ніж нанести на обличчя. Особливо, якщо ви збагатили склад ефірною олією.
  • Не давайте масці повністю висохнути на обличчі , а тим більше потріскатися. Якщо хочете збільшити час експозиції, накрийте обличчя з нанесеною маскою харчовою плівкою або вологою марлею, що захистить від пересихання.
  • Глиняні маски не наносяться на область навколо очей та губ . Про всяк випадок можна захистити ці зони жирним кремом.
  • Маски змиваються великою кількістю теплої води за допомогою спонжу або ватного диска
  • Червону глину після розведення водою потрібно використовувати одразу , зберігати залишки її не можна.

Протипоказання

Зазвичай, шкіра, навіть чутлива, добре реагує на червону глину. Єдине протипоказання – індивідуальна непереносимість.

Купить rituals cosmetics на официальном сайте в Украие