Rhea cosmetics

Модель: Radiant [mi]

Radiant [mi]

Крем-мікробіом для сяйва шкіри

0 отзывов
Rhea cosmetics

Модель: Radiant [mi]

Крем-мікробіом для сяйва шкіри

0 отзывов

3000.00грн

Є в наявності

Оберiть розмiр!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
i

Параметри

Призначення:: тускла
Стать:: для жінок
Призначення:: Універсальний
Класифікація:: Профеcіональний догляд
Вік: 18+
Об'єм: : 50 мл
Зроблено :: Італія
Країна ТМ: : Італія

Опис

Багатий на антиоксиданти. Негайно відновлює пошкодження, спричинені шкідливими зовнішніми факторами, оживляючи імунну систему шкіри та зміцнюючи бактеріальний бар'єр мікробіоми. Надає шкірі миттєвого ефекту мерехтіння для максимального сяйва шкіри.


Результат: шкіра миттєво стає більш однорідною за тоном і сяючою, завдяки мікрочастинкам, що відбивають. Крем зводить до мінімуму незначні дефекти кольору обличчя, надаючи йому сяючого вигляду.

Transcutol®: розчинник, утворений спиртом та ефіром, який сприяє проникненню активних речовин за рахунок розчинення ліпідної матриці рогового шару.


Prebiotics: бетаглюкани, довголанцюгові вуглеводи, отримані з вівса, які утворюють тонку плівку на шкірі, забезпечуючи її постійне зволоження.


Probiotics: бактерії Lactobacillus, дезактивовані пастеризацією, пригнічують атаку патогенів на клітини епідермісу та відновлюють баланс pH шкіри за рахунок виробництва альфа-гідроксикислот (AHA).

Postbiotics: пептиди, отримані у процесі ферментації вівса. Важливі для метаболічної активності шкіри, оскільки сприяють оновленню клітин.


Екстракт сливи какаду: вважається фруктом з найвищим вмістом вітаміну С. Екстракт забезпечує велику кількість антиоксидантів, які необхідні для відновлення пошкодженої шкіри.


Люмінексин: фітокомплекс, який використовує біолюмінесцентні властивості квітки коров'яку. Має властивість відбивати світлове випромінювання, освітлюючи шкіру і надаючи їй сяйва зсередини.


Lightsystem: Транспортний комплекс вітаміну С на основі ліпосом та фосфоліпідів. Посилена дія вітаміну С стимулює вироблення колагену та освітлює шкіру.

Sapphire shimmer: блискуча пудра з високою здатністю, що відбиває, яка надає шкірі сяючий ефект.


Для тьмяної та пігментованої шкіри.


Спосіб застосування

Наносити вранці та ввечері на добре очищену шкіру обличчя та шиї, уникаючи області навколо очей.

Додаток

Відгуки на Radiant [mi]

Відгук (0)
Запитання (0)