Innoaesthetics

Модель: XEROSKIN DAY CREAM Innoaesthetics

XEROSKIN DAY CREAM Innoaesthetics

Поживний крем для сухої та чутливої шкіри обличчя

0 отзывов
Innoaesthetics

Модель: XEROSKIN DAY CREAM Innoaesthetics

Поживний крем для сухої та чутливої шкіри обличчя

0 отзывов

2380.00грн

Є в наявності

Оберiть розмiр!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
i

Параметри

Вік:: 18+
Час призначення:: Універсальний
Класифікація:: професійна
Призначення:: Відновлення, Захисна дія, Живлення, Зволоження, Зміцнення, Заспокоєння
Стать:: для жінок
Тип шкіри:: суха,чутлива
Об'єм:: 50 мл
Зроблено в:: Іспанія
Країна ТМ:: Іспанія

Опис


Механізм дії:

Чудова формула для зменшення почервоніння та захисту шкірного бар'єру. Завдяки своїм нейтралізуючим та заспокійливим властивостям крем REDNESS запобігає та зменшує почервоніння, посилюючи природні захисні властивості шкіри. Контролює гіперреактивність шкіри та зменшує гіперемію, спричинені внутрішніми та зовнішніми Повседневный питательный крем для лица, специально разработанный для сухой, чувствительной кожи или для кожи, которая подвергается воздействию экстремальных погодных условий.


Повсякденний живильний крем для обличчя, спеціально розроблений для сухої, чутливої ​​шкіри або шкіри, яка піддається впливу екстремальних погодних умов.


Механізм дії:

Поживний крем для обличчя відновлює гідроліпідну мантію та утворює захисну плівку на поверхні шкіри, яка діє як бар'єр, що захищає її від зовнішніх несприятливих впливів. Містить високу концентрацію зволожуючих, захисних та відновлюючих активних компонентів, які забезпечують глибоке живлення шкіри. Негайно усуває сухість і лущення, пов'язані з типом шкіри або з тим, що шкіра піддається впливу екстремальних погодних умов.


Активні інгредієнти та властивості:

• Зволожуючий комплекс: фізіологічний зволожувач, з тією ж здатністю утримувати вологу, як і шкіра, тому що він містить інгредієнти, схожі на природні фактори зволоження шкіри (NMF). Він запобігає трансепідермальній втраті води та замінює втрачені зволожуючі фактори, зберігає шкіру пружною та захищає її від екстремальних погодних умов.


• Пантенол: провітамін B5, стимулює проліферацію фібробластів, відновлює захисний бар'єр шкіри та сприяє її регенерації. Має значні зволожуючі та заспокійливі властивості, що робить його ідеальним вибором для чутливої ​​та гіперреактивної шкіри. Покращує еластичність та зменшує трансепідермальну втрату води.


• Гіалуронова кислота: завдяки своїй здатності утримувати воду вона відіграє життєво важливу роль у підтримці цілісності структури шкіри та регулюванні її зволоження. Має стимулюючу та відновлюючу дію. Зменшує сухість, забезпечуючи еластичність та м'якість.


• Біосахаридна смола-4: полісахарид із високою молекулярною масою, що утворює неоклюзивний захисний «екран» на поверхні епідермісу. Посилює захист шкіри від екстремальних погодних умов, забруднень навколишнього середовища, АФК (активних форм кисню) тощо. Забезпечує зволоження та комфорт.


• GPS (Guidance Performance System): інноваційна технологія, запатентована INNOAESTHETICS, яка долає опір шкіри, транспортує активні інгредієнти через роговий шар та вивільняє їх у певні групи клітин, де вони мають максимальний терапевтичний ефект.


Застосування:

Наносити щоденно після очищення.

Додаток

Відгуки на XEROSKIN DAY CREAM Innoaesthetics

Відгук (0)
Запитання (0)