Rhea cosmetics

Модель: Rhea Cosmetics Resculpt Body Kit

Rhea Cosmetics Resculpt Body Kit

Набір для ремоделювання контурів тіла

0 отзывов
Rhea cosmetics

Модель: Rhea Cosmetics Resculpt Body Kit

Набір для ремоделювання контурів тіла

0 отзывов

5760.00грн

Є в наявності

Оберiть розмiр!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
i

Параметри

Стать:: для жінок
Призначення:: антицелюлітний догляд
Класифікація:: Профеcіональний догляд
Вік: 18+
Зроблено :: Італія
Країна ТМ: : Італія

Опис

Морфоскульптура – це сучасна косметична техніка, яка дозволяє реконструювати тіло за рахунок локальної термічної стимуляції жирових клітин. На основі цієї техніки, RHEA запускає Resculpt Body, який впливає на всі недоліки тіла через три взаємодоповнюючі дії: термічний, косметичний і механічний.

Принцип Resculpt Body заснований на концепції чергування холодної та теплової стимуляції, яка забезпечує не травматичну відновлюючу дію на лімфо- та кровообіг, що стимулює метаболізм жирової тканини.

Resculpt Body поступово впливає на тканини, стимулює виведення токсинів, сприяє дренажу, активує жировий обмін і ліполіз, дефіброзує на целюліт, тим самим стимулюючи вироблення нових волокон.

Resculpt Body складається з 3-х етапів: 2 косметичні продукти та 1 аксесуар.

Повний ритуал гарантує синергетичну дію елементів:

Кріогенна детоксикація.

Теплове ремоделювання.

Механічна стимуляція.

Фаза 1: кріогель - охолодний ефект та протинабрякова дія. Підсилює кровообіг та стимулює лімфатичну систему. Мікроелементи, такі як магній, калій та кальцій, допомагають детоксикації. AminoComplex сприяє синтезу колагену та еластину, а водорость – спіруліна забезпечує клітини енергією для регенерації.

Фаза 2: розігріваючий догляд – теплова дія стимулює терморецептори шкіри, даючи відчуття розігріву, покращуючи кровопостачання жирової тканини. AdipoShock – ефективний для зменшення жирових відкладень, у той час як фукус, з високою концентрацією калію та йоду, є одним з найбільш часто використовуваних при боротьбі з целюлітом ліполітиків.

Фаза 3: RHEA cup - остання фаза, що виконується за допомогою силіконової банки, дозволяє механічно стимулювати тканини, глибоко впливаючи і посилюючи дію раніше застосованих активних інгредієнтів. Використання професійного інструменту, такого як Rhea Cup, дає відчуття благодійного SPA догляду, яким можна насолоджуватися вдома.Об'єм: (8х20+100ml)

Додаток

Купить hadat cosmetics в Украине на официальном сайте.

Відгуки на Rhea Cosmetics Resculpt Body Kit

Відгук (0)
Запитання (0)