Genosys

Модель: Skin Caring Blemish Balm Cushion BB

Skin Caring Blemish Balm Cushion BB

Бальзам-кушон

0 отзывов
Genosys

Модель: Skin Caring Blemish Balm Cushion BB

Бальзам-кушон

0 отзывов

2754.00грн

Є в наявності

Оберiть розмiр!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
i

Параметри

Вік: 18+
Класифікація:: Профеcіональний догляд
Призначення:: бб крем
Стать:: для жінок
Тип шкіри: : усі типи
Об'єм: : 30 мл
Зроблено у :: корея
Країна ТМ: : Корея

Опис

Skin Careing Blemish Balm Cushion – це BB-бальзам, що покриває в губці, який можна використовувати після професійного догляду. Більше 60% продукту становить зволожуюча есенція, що забезпечує природний та здоровий блиск. Різні пептидні комплекси заспокоюють подразнену шкіру (SPF 50/ПА++++).


Регенеруючий комплекс з 9 пептидів (Repairing Pep9 Complex) - підтримує індукцію колагену, регенерацію шкіри (гексапептид-9, мідний трипептид-1, пальмітоїл-пентапептид-4, пальмітоїл-трипептид-1, -11, трипептид-1, алан лізин поліпептид міді HCl), що зміцнює (ацетилгексапептид-8), що освітлює шкіру (нонапептид-1).

Volufiline™: Сарсасапогенін з кореня Anemarrhena asphodeloide – забезпечує об'ємний ефект із косметичним ефектом, подібним до ліпофілінгу. Він багатий сапонінами, має протизапальні та антиоксидантні властивості.

Глутатіон – потужний антиоксидант. Він допомагає висвітлити та вирівняти колір обличчя, блокуючи активність тирозинази. Це благотворно впливає на кістозні вугри чи випадкові вугри.

Додаток

Спосіб застосування

Злегка натисніть на спонж і рівномірно розподіліть по шкірі. Щоб посилити довгостроковий ефект, рекомендується кілька разів легенько постукати по шкірі

Купить hadat cosmetics в Украине на официальном сайте.

Відгуки на Skin Caring Blemish Balm Cushion BB

Відгук (0)
Запитання (0)