Омолоджуючий масаж обличчя

Омолоджуючий масаж обличчя

Одна з найпростіших і найприємніших процедур для підтримки шкіри у відмінному стані - це, звичайно, масаж для обличчя, що омолоджує. Для початку варто довіритись професіоналу, а, вивчивши правила, можна спробувати виконувати його самостійно.

Що таке омолоджуючий масаж

Омолоджуючий масаж - ручна техніка, що допомагає покращити тонус і тургор шкіри, скоригувати овал обличчя та зменшити видимість зморшок. А ще масаж добре розслаблює і знімає стрес.

Ліфтинг-масаж спрямований на опрацювання м'язів та лімфодренаж, за його допомогою запускаються процеси детоксикації та прискорення мікроциркуляції. Основний яскраво виражений і стійкий ефект - це значне поліпшення кольору обличчя, що дозволяє виглядати молодше за свій вік. За рахунок підвищення тонусу м'язів і лімфодренажу підтягуються контури обличчя і йде набряклість. Для стійкого результату рекомендується курс процедур із частотою раз на тиждень.

Поки ви відпочиваєте, майстер точними та вивіреними рухами опрацьовує кожен сантиметр шкіри, щоб активізувати цілий каскад важливих процесів:

  • покращити кровообіг;
  • налагодити роботу лімфодренажної системи;
  • зміцнити лицьові м'язи.

Завдяки маніпуляціям масажиста після курсу процедур обличчя помітно змінюється:

  • проходить набряклість, зникає припухлість під очима;
  • колір обличчя стає свіжішим;
  • підтягуються контури обличчя.

До процедури масажу обличчя багато жінок ставляться дуже позитивно. І зрозуміло, чому. Навіть за один сеанс можна отримати чудовий результат. А якщо додати релакс-ефект від процедури, то можна говорити про гармонізацію як фізичної, так і психоемоційної.

Зазвичай до масажу особи звертаються як до допоміжної процедури у комплексному догляді за шкірою . Ось основні свідчення.

І хоча масаж обличчя вважається цілком невинною процедурою, довіряти його варто лише фахівцям. При неправильних рухах результат буде негативним.

З якими вадами шкіри бореться масаж

Масаж комплексно впливає на шкіру та м'язи обличчя. За рахунок глибокого опрацювання м'язів можна усунути:

  • зниження тонусу;
  • птоз м'яких тканин;
  • надмірна напруга.

Принцип дії

Масаж посилює кровопостачання тканин шкіри та лімфоток. Сеанс проводиться за допомогою спеціальних рухів - розминання та скручування м'язів, з подальшою фінальною їх стабілізацією.

Переваги та недоліки процедури

  • Відразу після масажу обличчя виглядає більш підтягнутим і молодим. Серед інших переваг процедури - приємна атмосфера і можливість на 30-60 хвилин повністю відключитися.
  • Недолік у масажу один — якщо довірити обличчя непрофесіоналу, можна отримати перерозтягнення тканин, яке спричинить ряд неприємних проблем: втрату тонусу, поява нових зморшок, сухість.

Який ефект очікувати

Повноцінний ефект від масажу очікується після курсу процедур. Зазвичай він становить 10-15 сеансів, які проводять щодня чи за день. Для закріплення результату косметологи рекомендують кожну процедуру закінчувати маскою, що підтягує.

Салонні види омолоджувального масажу

Сьогодні в салонах та клініках краси поряд із косметологічними методами омолодження обличчя великою популярністю користується масаж. Які його види особливо потрібні?

Крапковий

Під час масажу вплив відбувається на певні точки, активізувавши які можна запустити ряд процесів, що позитивно впливають на пружність і тонус шкіри.

Лімфодренажний

Відмінний варіант для тих, хто страждає від набряклості обличчя, мішків під очима, другого підборіддя. Лімфодренажний масаж допомагає скоригувати проблему після першого сеансу.

Під час масажу фахівець поєднують рухи, що погладжують, кругові і постукують. Головна умова під час курсу — дотримуватися узгодженого з косметологом питного режиму, не зловживати алкоголем, висипатися і обов'язково використовувати засоби догляду, як крем з антиейдж-ефектом.

Китайська

Техніка китайського масажу передбачає вплив біологічно активні центри. Вважається, що таким чином можна не лише помітно підтягнути шкіру та мінімізувати кількість зморшок, а й суттєво покращити свій емоційний стан.

Японська

Японський масаж асахи включає відразу кілька основних рухів: погладжування, скручування, постукування. Таке поєднання методів впливу дає помітний прогрес після 5-ї процедури.

Щипковий

Як випливає із назви, проводиться спеціальними рухами, що нагадують легкі щипки. Тканини шкіри отримують таким чином потужний імпульс до оновлення та регенерації.

Важливо розуміти, що просто масаж без супутньої програми догляду навряд чи принесе очікуваний результат. Необхідний комплексний підхід.

Масаж для омолодження обличчя в домашніх умовах

Якщо освоїти кілька базових рухів та розуміти, як правильно підготуватися до процедури, можна робити масаж самостійно. Що ж має на увазі підготовка до самомасажу? Це звичайна рутина, але пропускати її не варто. Масаж у салоні краси теж робиться лише на добре підготовленому обличчі. Отже, записуйте, що треба врахувати.

Підготовка

  1. Очистити обличчя та руки, щоб уникнути ризику попадання бактерій з рук на шкіру обличчя.
  2. Прибрати від обличчя волосся - під спеціальну пов'язку або одноразову шапочку.
  3. Нанести тонік – це обов'язковий етап після вмивання. Тонік допоможе збалансувати pH шкіри.
  4. Розподілити по обличчю косметичну олію або жирний крем. Це дозволить рукам вільно ковзати по шкірі і не допустять її перетягування.

Рекомендації щодо виконання

  • Виконуйте рухи подушечками пальців. Проробляти шкіру обличчя, наприклад, кісточками пальців не рекомендуємо.
  • Не тисніть на шкіру дуже сильно і не розтягуйте її. Дійте м'яко та ніжно, але впевнено
  • Здійснюйте рухи тільки за масажними лініями. В іншому випадку замість користі ви можете завдати шкоді шкірі.
  • Виконуйте комплекс рухів щодня та повною мірою. Намагайтеся відводити по 10-15 хвилин для масажу. Це небагато, але якщо діяти регулярно, результат стане помітним вже за тиждень-два.

Як робити масаж для омолодження

  • Починайте масаж з м'яких рухів, що погладжують, щоб підготувати шкіру до навантаження.
  • Подушечками пальців спробуйте зняти напругу з м'язів круговими рухами. Рухатися треба за годинниковою стрілкою.
  • Кісточками пальців легко «простучи» обличчя.
  • Вибруючими і щипковими рухами пройдіться по всій шкірі обличчя, рухаючись строго масажними лініями.
  • Погладьте шкіру м'якими рухами.

Догляд за шкірою обличчя після масажу, що омолоджує

Шкіру після масажу необхідно очистити, видаливши залишки олії. Потім обов'язково нанесіть зволожуючий крем. І не забудьте випити чашку зеленого чаю чи води – це покращить лімфодренаж.

Протипоказання та запобіжні заходи

Основні протипоказання для масажу обличчя зводяться переважно стану здоров'я. Не варто робити масаж при:

  • будь-яких шкірних захворюваннях у стадії загострення;
  • вірусних та інфекційних захворюваннях;
  • проблеми з лімфатичною системою;
  • гіпертонічної хвороби;
  • підвищений тиск.

Купить rituals cosmetics на официальном сайте в Украие