Xiaomoxuan

Модель: Xiaomoxuan New Collagen

Xiaomoxuan New Collagen

МАСКА З КОЛАГЕНОМ

0 отзывов
Xiaomoxuan

Модель: Xiaomoxuan New Collagen

МАСКА З КОЛАГЕНОМ

0 отзывов

1180.00грн

Є в наявності

Оберiть розмiр!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
i

Параметри

Стать:: для жінок
Призначення:: зволоження,пом'якшення,розгладження
Класифікація:: професійна
Час призначення:: Універсальний
Вік:: 18+
Об'єм:: 260 мл
Зроблено в:: Тайвань
Країна ТМ:: Тайвань

Опис

Ксемаксуан (Xiaomoxuan) в Україні – представляє унікальну маску New Collagen, друга назва – «Чайне дерево з колагеном». Продукт дає можливість максимально швидко відновити навіть сильно пошкоджене волосся, забезпечити його зволоженням на необхідному рівні, причому зробити це в домашніх умовах, не вдаючись до дорогих послуг салонів. Засіб дозволяє побачити та відчути ефект після першого застосування.


Має багато позитивних властивостей:


Стимулює зростання.

Максимально зволожує.

Усуває ламкість.

Надає еластичність.

Чинить антистатичний вплив.

Повертає природний блиск.

Перешкоджає заплутуванню.

Активізує сплячі фолікули.

Відновлює волосся.

Головна мета – повністю відновити внутрішню структуру пошкодженого волосся. Саме з цим продукція справляється справді ефективно. Засіб позитивно впливає на волосся після фарбування, хімічних завивок, використання плойки та іншої техніки. Складові проникають у найглибші шари волосся, насичує їх стрижні колагеном, мікроелементами, вітамінами та іншими корисними речовинами. Допомагає повернути здоровий і привабливий зовнішній вигляд навіть сильно пересушеному та пошкодженому волоссю.


Маска New Collagen від бренду Xiaomoxuan (Тайвань) рекомендується для всіх типів волосся та для регулярного використання. Дія помітна і відчувається вже після першого використання. Продукт має приємний та привабливий цитрусовий запах. Сприяє максимальній регенерації волосяного стрижня. Поверніть своєму волоссю природне здоров'я, прекрасний та привабливий зовнішній вигляд.


СКЛАД:

Aqua, collagen, натуральна основа з листя чайного дерева, specialising in hair care milk, прозора кислота, натуральні рослинні амінокислоти, цетеариловий, гідроксифенілпропіонат, гідроксиетилфібіл, церахлорид, Полі-ефір10, лектат натрію, PCA.


СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

На вимите та витерте рушником волосся (вологий стан) м'якими рухами нанести 30-50 мг маски так, щоб вона рівномірно розподілилася по всій довжині волосся: від коренів до кінчиків. Зачекати приблизно 5 хвилин. Змийте засіб теплим струменем води, промокніть їх рушником. Можна сушити феном, але рекомендується дочекатися, поки волосся не висохне природним шляхом.

Додаток

Відгуки на Xiaomoxuan New Collagen

Відгук (0)
Запитання (0)