Vivant Skin Care

Модель: FF3 Biointensive GF Vivant

FF3 Biointensive GF Vivant

Інтенсивна сироватка для зрілої шкіри

0 отзывов
Vivant Skin Care

Модель: FF3 Biointensive GF Vivant

Інтенсивна сироватка для зрілої шкіри

0 отзывов

15700.00грн

Є в наявності

Оберiть розмiр!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
i

Параметри

Вік: 30+, 40+
Класифікація:: Профеcіональний догляд
Призначення:: Антивіковий догляд, Омолодження, Регенерація
Стать:: для жінок
Тип шкіри: : вікова
Об'єм: : 30 мл
Зроблено :: США
Країна ТМ: : США

Опис

Ця клінічно перевірена, революційна формула спрямована на вплив зниження рівня гормона естрогена і як наслідок відновлення молодості вашої шкіри. Комплекс GFP, а також спеціалізовані запатентовані пептиди, посилені технологією FF3, каталізують інтенсивне оновлення та зволоження, перетворюючи суху, тонку шкіру на наповнену, зволожену і гладку. Ця нова сироватка буде спасінням для зневодненої, сухої, тьмяної і втомленої шкіри з високим рівнем естрогену. Цей засіб - це радикальне відновлення і регенерація шкіри. За короткий період шкіра стає пружною і еластичною, вікові зміни стають менш помітні. Шкіра позбудеться сухості і лущення, набуде здорового вигляду і сяяння.

Додаток

Активні компоненти: спеціалізована суміш пептидів, комплекс GFP, екстракт ферменту Pseudoalteromonas, масло виноградних кісточок, мигдальна кислота, екстракт меду, молочна кислота.


Спеціалізована суміш пептидів стимулює вироблення власного колагену і еластану, підвищує пружність і еластичність. Зменьшує кількість зморшок і їх видимість.


Комплекс GFP бореться з зморшками і тонкими лініями, усуваючи їх і зменьшуючи глибину. Комплекс підвищує пружність і вирівнює тон і покращує текструру обличчя. 


Екстракт ферменту Pseudoalteromonas унікальний морський глікопротеїн. Володіє омолоджувальними і вологозв'язувальними властивостями. Попереджає сухість шкіри, підтримує гідробаланс, зменьшує глибину зморшок.


Масло виноградних кісточок добре зволожує, регенерує, знімає запалення і усуває лущення. Має ліфтинговий ефект, омолоджує, звужує і очищає пори. Поліпшує колір, структіру і рельєф шкіри.


Молочна кислота - антивіковий компонент, що бореться з віковими змінами і їх появою. Усуває пігментацію шкіри, добре зволожує.


Екстракт меду манука найвищий за рейтингом ефективності і екологічності. містить потужну протимікробні та протизапальну сполуку метилгліоксаль (MGO). Уповільнює процеси старіння, підвищує еластичність, прискорює регенерацію шкіри.


Спосіб застосування: нанести на суху і очищену шкіру обличчя. Рекоменловано на початку використання, наносити засіб через день, поступово збільшуючи до щоденного використання. Використовувати двічі на день.

Купить hadat cosmetics в Украине на официальном сайте.

Відгуки на FF3 Biointensive GF Vivant

Відгук (0)
Запитання (0)