Genosys

Модель: Genosys Eye Peptide Gel Patch

Genosys Eye Peptide Gel Patch

Пептидні патчі для зони навколо очей

0 отзывов
Genosys

Модель: Genosys Eye Peptide Gel Patch

Пептидні патчі для зони навколо очей

0 отзывов

2430.00грн

Є в наявності

Оберiть розмiр!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
i

Параметри

Вік: 18+
Класифікація:: Профеcіональний догляд
Призначення:: догляд за зоною навколо очей,розгладження
Стать:: для жінок
Тип шкіри: : усі типи
Об'єм: : 60 шт
Зроблено у :: Корея

Опис

Досконала форма патчів у вигляді півмісяця призначена для зручної аплікації та прилягання до шкіри. Велика кількість сироватки з унікальним складом з додаванням полімерів, які під дією температури тіла набагато глибше та ефективніше засвоюються шкірою. Патчі сприяють відновленню та зволоженню делікатної шкіри навколо очей, мають виражений заспокійливий ефект. Розгладжують тонкі лінії та незначні мімічні зморшки, знімають набряки та сліди втоми, вирівнюють та усувають темні кола в періорбітальній зоні, тонізують та освіжають погляд, пом'якшують шкіру. Потужний комплекс пептидів та рослинних екстрактів розгладжують зморшки навколорбітальної області, знижують набряклість та підвищують захисну функцію шкіри верхньої та нижньої повіки.


Спосіб застосування

Очистіть шкіру навколо очей від залишків доглядових та декоративних засобів. Уникайте пошкоджень шкіри та травмуючих рухів під час процедури. Обережно розташуйте патчі в зоні навколо очей, регулюючи розташування залежно від бажаного ефекту. Залишіть на 20-40 хвилин, після чого утилізуйте (не підлягають повторному нанесенню!). Продукт не потребує додаткового використання крему.


склад

Lavandula Angustifolia Flower Extract, Peppermint Leaf Extract, Rosemary Officinalis Leaf Extract, Chamomile Flower / Leaf Extract, Лікориси Root Extract, Indian Sesame Seed Extract, Sophora Yellowish Root Extract, Shlemnik Baikal Root Extract, Allantoin, Beta Castor Bean Seed Oil, White Freesia Flower Extract, Monad Double Leaf Extract, Angelica Root Extract, White Mulberry Bark Extract, Peony Flower Extract, Sanghwan Tinder Extract, Multiflower Root Extract, Aloe Vera Leaf Juice.

Додаток

Купить hadat cosmetics в Украине на официальном сайте.

Відгуки на Genosys Eye Peptide Gel Patch

Відгук (0)
Запитання (0)