Medik8

Модель: H.E.O. MASK

H.E.O. MASK

Х.Е.О. маск — 2-етапна нічна маска для оптимального зволоження

0 отзывов
Medik8

Модель: H.E.O. MASK

Х.Е.О. маск — 2-етапна нічна маска для оптимального зволоження

0 отзывов

Є в наявності

Товар ви можете придбати після консультації з косметологом

Параметри

Вік: 18+
Класифікація:: Профеcіональний догляд
Призначення:: заспокоєння, зволоження, відновлення
Стать:: для жінок
Тип шкіри: : усі типи
Об'єм: : 50 мл
Зроблено у :: США
Країна ТМ: : США

Опис

Прокиньтеся зі зволоженою, наповненою шкірою завдяки H.E.O. Mask. Це 2-етапна нічна маска, яка забезпечує глибоку гідратацію шкіри завдяки інноваційному науковому підходу до дійсно тривалого зволоження.


ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ

В ній поєдналися три кити зволоження: гідратори, емолієнти й оклюзиви. Ретельно вивірене співвідношення цих компонентів забезпечує істинне зволоження та гідратацію сухої та/або зневодненої шкіри.

РЕЗУЛЬТАТИ

Клінічно доведено, що H.E.O. Mask забезпечує глибоку гідратацію та покращує барєрну функцію шкіри до 72 годин*. Формула нейтралізує сухість, тьмяність, розгладжує тонкі лінії й зморшки, наповнює шкіру бадьорістю та сяйвом, повертає здоровий тургор та пружність. *Доведено за результатами 4-тижневого клінічного дослідження H.E.O. Mask за участі 35 добровольців.

КЛЮЧОВІ ІНГРЕДІЄНТИ

Гідратори (мультимолекулярна гіалуронова кислота, NMF, гліцерин, екстракт катрану морського); емолієнти (сквалан, кераміди); оклюзиви (диметикон). Протестовано дерматологами. Некомедогенний продукт.


Основні переваги

Надійна гідратація та підтримка барєр'а

Клінічно доведено, що H.E.O. Mask забезпечує й утримує гідратацію шкіри до 72 годин*. Формула створена для інтенсивного й довготривалого зволоження, гідратації та живлення шкіри. Крім того, вона оптимізує природні механізи зволоження шкіри.


Піклування протягом ночі

Нанесена на ніч маска забезпечує ніжність, пружність та оновлений вигляд шкіри зранку. 94% користувачів помітили, що на ранок шкіра має здорове сяйво*.


Зволожувальні компоненти золотого стандарту

До складу продукту ввійшли перевірені часом і досвідом інгредієнти: гіалуронова кислота, сквалан, кераміди, натуральні зволожувальні фактори, гліцерин, гліцерил глюкозид та інші. Вони є золотим стандартом зволоження.


Оптимальне співвідношення інгредієнтів

Ми ретельно оптимізували співвідношення всіх компонентів (гідраторів, емолієнтів, оклюзивів). За результатами дослідження 94% учасників продемонстрували клінічне покращення рівня зволоженості в сухої й зневодненої шкіри.*


Ідеальне поєднання

Маска ідеально доповнить будь-який режим догляду та впишеться в філософію CSA. Вона допоможе зміцнити бар'єр шкіри,ї у період адаптації до нової форми або концентрації вітаміну А. Крім того, в поєднанні з сироваткою Hydr8 B5 Intense нічна маска забезпечить заряд глибокої й довготривалої гідратації.


Як це працює

Зневоднення та сухість шкіри можуть бути спричинені низкою найрізноманітніших факторів: старіння, холод, спека, перельоти, стрес, гормональні коливання, дисбаланс раціону, кондиціонер у приміщенні, централізоване опалення й т.д. Всі ці чинники можуть призвести до підвищення ТЕВВ (трансепідермальної втрати вологи). ТЕВВ – це природний процес випаровування води через поверхню шкіри. Проте надмірна ТЕВВ призводить до зневоднення шкіри. H.E.O. Mask створена для усунення ознак сухості й зневоднення, а також підтримки природного бар'єра шкіри та довготривалого зволоження.


Гідратори діють як магніти для вологи, вони притягують і утримують молекули води. H.E.O. Mask містить мультимолекулярну гіалуронову кислоту, гліцерин та NMF, які відновлюють запаси вологи в верхніх шарах шкіри. Гліцерил глюкозид стимулює аквапорини та покращує обіг води в шкірі. Екстракт катрану морського активізує синтез гіалуронової кислоти та сприяє довготривалій гідратації.


Емолієнти – це ліпіди, ідентичні ліпідам шкіри. Вони заповнюють прогалини, через які може випаровуватися волога, та глибоко живлять шкіру. До емолієнтів належать сквалан, кераміди й лінолева кислота (вітамін F).


Оклюзиви – це крупні молекули, які утворюють на поверхні шкіри повітропроникний бар'єр. Він утримує вологу, але не заважає шкірі дихати. Оклюзиви фізично запобігають ТЕВВ. Ми використовуємо некомедогенний оклюзив диметикон.

Додаток

Спосіб застосування

Ввечері, після очищення й нанесення усіх інших продуктів, нанести H.E.O Mask як останній крок ритуалу догляду.


Рівномірно нанести щедру кількість синього гелю Step 1 H.E.O. Mask на обличчя, шию й декольте, уникаючи області очей.


Зачекати кілька хвилин до поглинання, потім так само нанести білий крем Step 2 H.E.O. Mask. Залишити на всю ніч.


Застосовувати 2-3 рази на тиждень або за потреби.


Перед першим застосуванням рекомендується провести патч-тест. Інструкція з проведення патч-тесту.


Ключові інгредієнти

Мультимолекулярна гіалуронова кислота

Має унікальну здатність притягувати й утримувати в 1000 разів більше молекул води, ніж її власна маса. Крім того, вона притягує вологу не лише з нижніх шарів шкіри, але й з навколишнього середовища, чим забезпечує живлення й пружність шкіри.


Натуральні зволожувальні фактори (NMF)

Від природи присутні в верхніх шарах шкіри. Їхня задача – притягувати й утримувати воду. З віком кількість NMF у шкірі знижується, тому додаткове нанесення NMF у складі засобів догляду допомагає відновити гідратацію шкіри. Ми використовуємо сечовину, амінокислоти та натрію РСА.


Кераміди

Також від природи властиві шкірі. Вони відновлюють та живлять шкіру й імітують природний ліпідний бар'єр.


Сквалан

Майже ідентичний ліпідам шкіри ліпід, який відновлює природний бар'єр вологи й глибоко зволожує шкіру.


Диметикон

Складається з великих молекул, які утворюють на поверхні шкіри своєрідний щит і надовго утримують гідратацію.


ВСІ ІНГРЕДІЄНТИ

БЕЗ ШТУЧНИХ АРОМАТИЗАТОРІВ

БЕЗ СИНТЕТИЧНИХ ФАРБНИКІВ

БЕЗ ПАРАБЕНІВ

БЕЗ ФТАЛАТІВ

ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ВЕГАНІВ

БЕЗ СПИРТУ

ВНЕСОК У ФОНД ZIPPER

НЕ ТЕСТУЄТЬСЯ НА ТВАРИНАХ

Купить hadat cosmetics в Украине на официальном сайте.

Відгуки на H.E.O. MASK

Відгук (0)
Запитання (0)