Rhea cosmetics

Модель: Young [mi]

Young [mi]

Омолоджувальний крем для відновлення мікробіома

0 отзывов
Rhea cosmetics

Модель: Young [mi]

Омолоджувальний крем для відновлення мікробіома

0 отзывов

3000.00грн

Є в наявності

Оберiть розмiр!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
i

Параметри

Призначення:: вікова
Стать:: для жінок
Призначення:: омолодження,ліфтинг
Класифікація:: Профеcіональний догляд
Вік: 30+
Об'єм: : 50 мл
Зроблено :: Італія
Країна ТМ: : Італія

Опис

Кремоподібна емульсія, багата на корисні мікроорганізми, цераміди та амінокислоти, яка відновлює життєво важливі функції шкіри.


Зволожує шкіру, активізує клітинний метаболізм та захищає ліпідну біоплівку. Формула крему перешкоджає появі ознак старіння, таких як зморшки та заломи.


Має ефект ліфтингу і надає шкірі сяйва.


Результати:

Шкіра відразу стає більш пружною, гладкою і м'якою на дотик. Ознаки старіння зменшуються, а ліпідний бар'єр відновлюється завдяки оновленню життєво важливої ​​бактеріальної екосистеми.


Transcutol: розчинник, утворений спиртом та ефіром, який сприяє проникненню активних речовин за рахунок розчинення ліпідної матриці рогового шару.


Prebiotics: бетаглюкани, довголанцюгові вуглеводи, отримані з вівса, які утворюють тонку плівку на шкірі, забезпечуючи її постійне зволоження.


Probiotics: бактерії Lactobacillus, дезактивовані пастеризацією, пригнічують атаку патогенів на клітини епідермісу та відновлюють баланс pH шкіри за рахунок виробництва альфа-гідроксикислот (AHA).

Postbiotics: пептиди, отримані у процесі ферментації вівса. Важливі для метаболічної активності шкіри, оскільки сприяють оновленню клітин.


Екстракт білого трюфеля: завдяки ферментам, які регулюють вироблення меланіну, цей дорогоцінний гриб, має освітлюючу дію і допомагають позбутися пігментних плям на шкірі. Забезпечує виражений ліфтинг ефект, за рахунок кількох стимулюючих та регенеруючих амінокислот, зокрема лізину та метіоніну.

ConcreteWax: набір церамідів 1-3-6, холестеролу, жирних кислот та фітосфінгозину, що діє як клітинний медіатор для підтримки бар'єрної функції шкіри.


Softfocus Powders: Комбінація пудр вирівнюючої та матуючої дії. Вони змінюють показник заломлення світла, роблячи колір обличчя однорідним.


Спосіб застосування

Наносити вранці та ввечері на добре очищену шкіру обличчя та шиї, уникаючи області навколо очей.

Додаток

Відгуки на Young [mi]

Відгук (0)
Запитання (0)