osmosis

Модель: Osmosis Beauty Cool Skin Too l

Osmosis Beauty Cool Skin Too l

Засіб для охолодження

0 отзывов
osmosis

Модель: Osmosis Beauty Cool Skin Too l

Засіб для охолодження

0 отзывов

Є в наявності

Товар ви можете придбати після консультації з косметологом

Параметри

Стать:: для жінок
Призначення:: Призначений для охолодження, заспокоєння та стимуляції кровообігу, щоб полегшити запалення, роздратування та почервоніння.
Класифікація:: Профеcіональний догляд
Вік: 30+
Тип шкіри: : усі типи
Зроблено :: США
Країна ТМ: : США

Опис

Призначений для охолодження, заспокоєння та стимуляції кровообігу, щоб полегшити запалення, роздратування та почервоніння. Поліпшіть будь-яку процедуру догляду за шкірою, щоб звузити пори та зменшити появу тонких зморшок, допомагаючи інгредієнтам продукту проникнути глибше для більш швидких та ефективних результатів. Використовуючи запатентовану технологію жорсткого сплаву, яка забезпечує охолоджений ефект до 30 хвилин, цей інструмент можна безпечно використовувати в будь-якому місці обличчя, шиї або тіла, а також для більшості типів шкіри, окремо або у поєднанні з цільовими сироватками та продуктами Osmosis beauty, щоб побалувати шкіру. та створити більш гладку поверхню шкіри.


Спосіб застосування

Помістіть засіб у холодильник на годину або довше для максимального ефекту охолодження.

Після охолодження використовуйте засіб самостійно або із сироваткою. Злегка натискайте і плавним ковзанням починайте між очима, через лоб та віскі навколо області під очима, назовні від носа, навколо рота та поперек ліній посмішки, вниз по щоках та вниз на шиї. протягом 3-5 хвилин для посилення лімфодренажу.

Безпечно продезінфікуйте спиртом або водою після використання. Можна зберігати у холодильнику. Не кладіть його в морозильну камеру.

Додаток

Купить hadat cosmetics в Украине на официальном сайте.

Відгуки на Osmosis Beauty Cool Skin Too l

Відгук (0)
Запитання (0)