Rhea cosmetics

Модель: Matt [mi]

Matt [mi]

Матуючий крем для відновлення мікробному

0 отзывов
Rhea cosmetics

Модель: Matt [mi]

Матуючий крем для відновлення мікробному

0 отзывов

2600.00грн

Є в наявності

Оберiть розмiр!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
i

Параметри

Зроблено :: Італія
Об'єм: : 50 мл
Призначення:: жирна, комбінована
Стать:: для жінок
Призначення:: Універсальний
Класифікація:: Профеcіональний догляд
Вік: 18+
Країна ТМ: : Італія

Опис

Коригує та балансує жирну шкіру, відновлюючи взаємозв'язок між бактеріальною екосистемою та роговим шаром. А також захищає від небажаних бактерій, що викликають запалення та жирність. Крем миттєво зволожує та вирівнює колір обличчя, надаючи йому природної матовості.


Результати: Шкіра одразу стає матовою, а колір обличчя вирівнюється. Звужує пори і робить обличчя гладкішим.


Transcutol: розчинник, утворений спиртом та ефіром, який сприяє проникненню активних речовин за рахунок розчинення ліпідної матриці рогового шару.

Prebiotics: бетаглюкани, довголанцюгові вуглеводи, отримані з вівса, які утворюють тонку плівку на шкірі, забезпечуючи її постійне зволоження.


Probiotics: бактерії Lactobacillus, дезактивовані пастеризацією, пригнічують атаку патогенів на клітини епідермісу та відновлюють баланс pH шкіри за рахунок виробництва альфа-гідроксикислот (AHA).


Postbiotics: пептиди, отримані у процесі ферментації вівса. Важливі для метаболічної активності шкіри, оскільки сприяють оновленню клітин.

BioClay: Біотехнологічна речовина, одержана з мікроорганізму, виділеного з натуральної глини. Крем природно видаляє забруднення, усуваючи небажані бактерії. Він знімає набряки та зменшує запалення шкіри, покращуючи її регенеративну здатність.


Екстракт берези: очищаючі, протинабрякові та в'яжучі речовини витягуються з листя та кори дерева, які стимулюють дренаж тканин та чинять протизапальну дію на шкіру.


Екстракт польового хвоща: багатий на антиоксидантні речовини, кремній і молекули з в'яжучими властивостями, покращує тонус і еластичність шкіри. Має дренуючий і детокс дією

Токоферол: вітамін Е, який запобігає реакції окиснення та діє як біологічний антиоксидант. Має захисну дію від вільних радикалів.


Спосіб застосування

Наносити вранці та ввечері на добре очищену шкіру обличчя та шиї, уникаючи області навколо очей.

Додаток

Відгуки на Matt [mi]

Відгук (0)
Запитання (0)