Креми для обличчя з саліцилової кислотою
Lacto Feel +
Крем освіжаючий, оновлюючий і освітлює пігментні плями.
3880.00грн
Double Peel Cream
Ефективний крем, що відлущує
3200.00грн
Renew + 4-6 Rejuvenating Facial Treatment
Активний комбінований крем для освітлення пігментації
2970.00грн
Renew + 1-3 Rejuvenating Facial Cream
Активний комбінований крем для освітлення пігментації
2970.00грн
Hydro Moisturizing Cream
Зволожуючий та балансуючий крем
2740.00грн
Lacto Feel Lactic Acid Rejuvenating Cream
Активний зволожуючий, відновлюючий, освітлювальний та оновлюючий крем
3660.00грн
Azo Care Facial Cream
Крем для корекції акне
3024.00грн
Renew Rejuvenating Facial Treatment
Крем, що оновлює омолоджуючий для світлої шкіри
2436.00грн
Acnemy Zitcontrol SPF 50
Крем-актив для шкіри схильної до акне
1331.00грн
Herbal Active Complex
Активний трав'яний комплекс
DARK SPOT ERASER 24H CREAM
Освітлюючий крем
3519.00грн
Holy Land Psorelief Cream 100ml
Псореліф крем для обличчя
3476.00грн
Holy Land Vitalise Moisturizing Cream 50ml
Крем для обличчя зволожуючий денний
1892.00грн
Holy Land ABR Complex Day Defense Cream 50 мл
Крем для обличчя
2244.00грн
Holy Land Acnox Active Cream 50мл
Активний крем
3080.00грн
ASA PEEL® CREАM
КРЕМ «ПІЛІНГ АСА»
1717.90грн
PSORELIEF CREAM
Псореліф крем для обличчя
Що таке саліцилова кислота, її корисні властивості та застосування в косметиці для обличчя
Саліцилова кислота (Salicylic Acid) – це органічна сполука, що відноситься до бета-гідроксидних (ВHA) та фенольних кислот. На відміну від альфа-гідроксидних (АНА), саліцилова кислота має не один, а два атоми вуглецю між карбоновою та гідроксильною групами. Ця особливість дає їй жиророзчинні властивості. Завдяки цьому саліцилова кислота легко проникає крізь ліпідний шар глибоко у шкіру, добре очищає пори та діє швидко.
Саліцилова кислота спочатку була виявлена в вербовій корі. Від латинської назви даного дерева ( salix - верба) походить і назва кислоти. У косметичній промисловості, зазвичай, використовується її синтезований аналог.
Косметичні властивості саліцилової кислоти
Саліцилова кислота має властивості широкого спектра і має різнобічну дію.
Чим корисна саліцилова кислота для шкіри?
- Швидко відлущує ороговілі клітини епідермісу, за рахунок чого:
- стимулює процес оновлення шкіри;
- збільшує швидкість регенерації клітин;
- вирівнює поверхню (усуває шорсткість) і тон шкіри (прибирає тьмяність і землістий, сірий колір), повертає гладкість, сяйво;
- відбілює, освітлює пігментні утворення, усуває сліди постакне, рубці.
- Сприяє відтоку шкірного сала – усуває жирний блиск.
- Звужує пори.
- Глибоко проникає у шкіру та очищає пори – сприяє усуненню чорних крапок, відкриває закупорені пори, дозволяючи шкірі дихати.
- Має антисептичні, антибактеріальні властивості – бореться з бактеріями, лікує висипання (комедони, вугри, акне) і перешкоджає їх подальшій появі.
- Чинить протизапальну дію.
Саліцилова кислота корисна і для волосся. Вона допомагає зменшити запальні процеси на шкірі голови, налагодити мікрофлору і тим самим оздоровлює та зміцнює волосяні цибулини, запобігає випаданню волосся.
Області застосування саліцилової кислоти
Саліцилова кислота застосовується в різних сферах: медицині, косметології (у тому числі у поширених косметичних засобах), навіть у харчовій промисловості та деяких інших.
У медицині вона потрібна для лікування випадання волосся, шкірних проблем: псоріазу, мікозу, себореї, кератозу, екзем та інших. Крім того, саліцилова кислота здатна зменшувати болі, що супроводжують артрит, артроз, ревматизм, подагра та інші. Лікарські препарати, що випускаються, виробляються у формі розчинів, мазей, порошків, пластирів і призначені для зовнішнього нанесення. Її похідна – ацетилсаліцилова кислота – входить до складу аспірину – відомого жарознижуючого та засобу профілактики тромбоутворення.
У харчовій промисловості саліцилова кислота застосовується як консервуючий інгредієнт.
Що стосується косметологічної сфери, саліцилова кислота застосовується в хімічних пілінгах на всіх частинах тіла, в процедурах зменшення гіперкератозу, зниження запальних процесів, для усунення чорних точок, лікування акне, постакне, екзем, при естетичних корекціях, націлених на видалення бородавок, мозолів .
Саліцилова кислота у косметиці
Саліцилова кислота використовується в косметиці як для шкіри, так і волосся, додається в пілінги, скраби, різні засоби для вмивання та додаткового очищення, тоніки, лосьйони , сироватки, креми, шампуні, кондиціонери для волосся, а також продукти локального використання.
Інтенсивність дії залежить від концентрації та виду засобу. Високий відсоток вмісту зазвичай мають пілінги, сироватки, спеціалізована лікувальна косметика, дещо нижче – продукти для чищення, креми, засоби для волосся.
Саліцилова кислота добре підходить для корекції особливостей жирної, комбінованої шкіри, для лікування прищів (акне, вугрів, комедонів), висипів, запалень проблемної та підліткової шкіри, екзем сухої шкіри.
У складі лікарських та косметичних засобів саліцилова кислота може бути як моноактивний компонент і в комплексі з іншими речовинами. Зазвичай себорегулююча дія саліцилової кислоти посилює цинк, його ефект також спрямований на нормалізацію вироблення шкірного сала.
Рекомендації щодо використання косметики із саліциловою кислотою
Саліцилова кислота підвищує чутливість шкіри до ультрафіолетового випромінювання, тому при її використанні потрібно додавати сонцезахисну косметику для догляду за шкірою. Інший варіант – застосовувати кошти з її змістом проти ночі.
Не рекомендується використовувати продукти на основі саліцилової кислоти для сухої, чутливої шкіри, за наявності лущення, запалень, почервоніння.
Саліцилова кислота для обличчя в косметиці не повинна перевищувати концентрацію 2%, допустима концентрація для тіла – 3%.
Застосування саліцилової кислоти справляє активний та сильний ефект на шкіру, особливо через засоби, де з лікувальною метою використовується її підвищена концентрація. Така інтенсивна дія може сушити шкіру. Щоб уникнути цього, рекомендується у повсякденний догляд за шкірою нарівні з терапією додавати продукти з гіалуроновою кислотою. Крім того, можна наносити крем із саліциловою кислотою не на все обличчя, а на Т-зону, де підвищене утворення себуму.
Скраби та засоби для пілінгу із саліциловою кислотою рекомендується застосовувати максимум раз на тиждень, щоб не пересушити шкіру.
Для боротьби з конкретними недосконалостями можна використовувати засоби локальної дії та наносити їх на проблемну ділянку точково, наприклад, на прищик.
Косметику із саліциловою кислотою можна придбати у нашому інтернет-магазині.