Rejuran

Модель: REJURAN Healing Eye Gel

REJURAN Healing Eye Gel

Відновлюючий гель для зони навколо очей

0 отзывов
Rejuran

Модель: REJURAN Healing Eye Gel

Відновлюючий гель для зони навколо очей

0 отзывов

1935.00грн

Є в наявності

Оберiть розмiр!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
i

Параметри

Вік: 25+
Класифікація:: Профеcіональний догляд
Призначення:: догляд за зоною навколо очей,розгладження,Корекція зморщок - Укріплення шкіри
Стать:: для жінок
Тип шкіри: : усі типи
Об'єм: : 15 мл
Зроблено :: Корея
Країна ТМ: : Корея

Опис

REJURAN Healing Eye Gel Відновлюючий гель для зони навколо очей – регенерація в найтендітнішій зоні шкіри. Гель дбайливо зволожує, зменшує “гусячі лапки” та зморшки навколо очей для більш гладкої та сяючої шкіри!


Спеціальна відновлююча формула с-PDRN ® + аденозин на гіпоалергенній основі допомагає гелю, що відновлює, захищати делікатну шкіру навколо очей, розгладжувати і зволожувати шкіру, зменшуючи появу «гусячих лапок» і зморшок.

Відновлюючий гель покращує текстуру та тон області шкіри під очима.


Запатентований органічний антиоксидантний комплекс доставляє активні інгредієнти у втомлену та напружену шкіру навколо очей, покращуючи її еластичність.


Головна суперсила Clinic Line укладена у полінуклеотидах – скарб регенеративної медицини. Використовуючи запатентовану технологію DOT™, PDRN®, яка застосовується в інʼєкційних продуктах, була адаптована REJURAN для косметичного догляду, представивши світові інноваційну формулу с-PDRN®.


Унікальна перевага с-PDRN, тобто косметичної версії полінуклеотиду, полягає в тому, що молекула с-PDRN у 670 разів менша за пору людини, що дозволяє активним інгредієнтам проникати глибше в епідерміс для ідеальної абсорбції засобу та посилення барʼєрної функції шкіри. с-PDRN бере участь у всіх процесах загоєння шкіри, нормалізуючи цикл “оновлення” клітин.


REJURAN® – косметична марка преміум-класу, створена біофармацевтичною компанією PharmaResearch Co., Ltd., компанією з багаторічним досвідом та знаннями в галузі anti-age та регенеративної медицини. В основі всіх продуктів REJURAN® є безцінним елементом регенеративної медицини полінуклеотид.


*Полінуклеотид – це найважливіший біостимулюючий агент, який активує прискорений процес регенерації та репарації клітин, а також стимулює синтез молодого колагену та еластину.

Додаток

Купить hadat cosmetics в Украине на официальном сайте.

Відгуки на REJURAN Healing Eye Gel

Відгук (0)
Запитання (0)