Allies of skin

Allies of Skin — це сінгапурський бренд доглядової косметики класу люкс. Косметику Allies of Skin відносять до класу інноваційної, оскільки всі продукти створюються з використанням сучасних технологій та розумних формул. Ефективність кожного засобу протестована та підтверджена клінічними дослідженнями.

Allies of Skin Firm&brighten kit

Allies of Skin Firm&brighten kit

Набір для зміцнення та освітлення шкіри

7865.00грн

Allies of Skin Multi Peptides & GF Advanced Lifting Serum

Allies of Skin Multi Peptides & GF Advanced Lifting Serum

Мультипептидна сироватка з ефектом ліфтингу

8517.00грн

Allies of Skin Peptide & Ceramide Repair Lip Balm

Allies of Skin Peptide & Ceramide Repair Lip Balm

Бальзам для губ

1156.00грн

New
Allies of Skin Vitamin C 35% + Perfecting Serum 30 ml

Allies of Skin Vitamin C 35% + Perfecting Serum 30 ml

Сироватка для сяйва шкіри, anti-age, рівного тону з вітаміном

5680.00грн

New
Allies of Skin Promise Keeper Blemish Sleeping Facial 50 ml

Allies of Skin Promise Keeper Blemish Sleeping Facial 50 ml

Нічна крем-маска для очищення обличчя

5380.00грн

New
Allies of Skin Peptides & Antioxidants Firming Daily Treatment 50 ml

Allies of Skin Peptides & Antioxidants Firming Daily Treatment 50 ml

Пептидний антиоксидантний крем для обличчя

4850.00грн

New
Allies of Skin Molecular Saviour Probiotics Treatment Mist 60 ml

Allies of Skin Molecular Saviour Probiotics Treatment Mist 60 ml

Міст для обличчя з пробіотиками та ніацинамідом

2705.00грн

New
Allies of Skin Mandelic Pigmentation Corrector Night Serum 30 ml

Allies of Skin Mandelic Pigmentation Corrector Night Serum 30 ml

Нічна кислотна сироватка для обличчя

4085.00грн

New
Allies of Skin Multi Nutrient & Dioic Renewing Cream 50ml

Allies of Skin Multi Nutrient & Dioic Renewing Cream 50ml

Крем для обличчя, що відновлює

3860.00грн

New
Allies of Skin 1A Retinal Peptides Overnight Mask 50 ml

Allies of Skin 1A Retinal Peptides Overnight Mask 50 ml

Нічна крем-маска з ретинолом

3170.00грн

New
Allies of Skin Prebiotics & Niacinamide Pore Refining Booster

Allies of Skin Prebiotics & Niacinamide Pore Refining Booster

Бустер для звуження пор і регулювання вироблення себуму

2930.00грн

New
Allies Of Skin Multi Acids & Retinoid Brightening Sleeping Facial

Allies Of Skin Multi Acids & Retinoid Brightening Sleeping Facial

Нічний мультикислотний пілінг із ретинолом

4005.00грн

ALLIES OF SKIN MULTI HYALURONIC ANTIOXIDANT HYDRATION SERUM

ALLIES OF SKIN MULTI HYALURONIC ANTIOXIDANT HYDRATION SERUM

Денна сироватка для обличчя

3225.00грн

Здоров'я та краса шкіри з інноваційним доглядом із Сінгапуру Allies of Skin

Allies of Skin — сінгапурський бренд доглядової косметики класу люкс, створений підприємцем Ніколасом Тревісом у 2016 році. Косметичні засоби Allies of Skin створені для ефективного відновлення та для нормалізації природних регенераційних процесів у шкірі всіх типів. 

 • На сьогоднішній день косметика Allies of Skin представлена в більш ніж 30 країнах світу. 
 • Головною концепцією марки є створення чистих косметичних формул для здоров'я та молодості шкіри у будь-якому віці. 
 • Найпопулярніший продукт компанії — сироватка з вітаміном С 35% Vitamin C+ Perfecting Serum.
 • Косметика марки призначена для інтенсивного та безпечного відновлення шкірного покриву. Найкращі косметичні формули із Сінгапуру дарують шкірі сяйво, оновлення та захист.

Концепція та місія бренду 

Концентрація на створенні унікальних та інноваційних формул завжди залишається прерогативою бренду Allies of Skin. 

Ще у підлітковий період творець компанії Ніколас Тревіс, зіткнувшись із таким неприємним явищем як акне, виявив головну проблему — косметика на той час не відрізнялася якісними формулами. Можна було отримати результат, але при цьому не розраховувати на безпеку догляду. Дія такої продукції не була спрямованою, а відповідно домогтися вирішення конкретної проблеми було практично неможливим. 

Отримавши освіту в галузі фармацевтики та біомедицини, Тревіс сам вирішив створити свій проект для здоров'я та краси шкіри всіх типів, який отримав лаконічну назву Allies of Skin. Головним прагненням бренду є розробка мультифункціональних продуктів із чистими складами, результати від використання яких ви зможете бачити практично відразу. 

Для виробництва продукції компанія використовує безпечні інгредієнти з клінічно пошкодженою ефективністю. У формулах повністю відсутні силікони, барвники та синтетичні ароматизатори, мінеральні олії та спирти. Вся косметика, яка поповнює асортимент Allies of Skin, тестується особисто генеральним директором марки, а також професійними дерматологами та незалежними клінічними дослідженнями.

Асортимент 

Одним із основних принципів компанії Allies of Skin є простота та мінімалізм. Усі кошти поділяються на такі категорії, як:

 • антиоксидантний захист — Гроші з оптимальним рівнем рН призначені для надійного захисту шкірного покриву від зовнішніх агресивних чинників, негативного впливу довкілля, хворих процесів у організмі, і навіть від вікових змін. Сюди можна віднести очищувачі марки, а також місти, які створюють спеціальний бар'єр на поверхні епідермісу, що оберігає дерму;
 • зволоження — Важлива частина у догляді за шкірою всіх типів, особливо сухої і чутливої. Дія цих продуктів спрямована на зволоження, пом'якшення, розгладжування та утримання вологи у клітинах. До категорії цієї продукції відносяться креми, маски та сироватки;
 • харчування — збагачення дерми поживними речовинами, вітамінними комплексами, корисними мікроелементами та мінералами;
 • очищення — якісне очищення шкірного покриву, пілінг та ексфоліація;
 • догляд за здоров'ям шкіри — засоби для вирішення конкретних проблем: відновлення та лікування акне, розгладжування та заповнення зморшок, освітлення пігментних плям тощо. Всі продукти цієї категорії відновлюють здорові обмінні процеси, стимулюють регенерацію та забезпечують кожному покриву повне здоров'я.

Оскільки певних ліній косметичних засобів у Allies of Skin немає, а кожен продукт представляється окремо, базовий догляд можна скласти виходячи з потреб та особливостей певного типу шкіри або за спрямованістю дії косметики. 

Особливості косметики Allies of Skin

Усі продукти молодого сінгапурського бренду Allies of Skin створені для піклування про шкіру в рамках міського темпу життя. Так як в умовах мегаполісів та великих міст шкірний покрив часто піддається стресам, йому важливо забезпечити надійний захист. Дана косметична продукція не тільки оберігає та відновлює, але також запобігає появі подальших неприємних наслідків: зморшок, тонких ліній, пігментних плям, зневодненості, висипу вугрів і так далі. 

В основі формул бренду лежить ефект синергії, а саме — гармонійне поєднання активних компонентів. Завдяки уважному підбору та численним експериментам компанія досягає чудового результату в кожному продукті: разом інгредієнти діють швидше, посилюється їх ефективність. 

Також важливу роль відіграє правильний рН засобів Allies of Skin, завдяки якому активи зі складів легко проникають та засвоюються клітинами епідермісу. 

Безпека та екологічний підхід

Чисті формули косметики Allies of Skin в черговий раз підтверджують, що кожен засіб бренду є безпечним для здоров'я. До цього бренд виявляє особливу увагу, адже перш ніж створювати косметику, що відновлює, варто бути впевненим у тому, що вона сама не завдасть шкоди здоров'ю шкірного покриву. 

Склади створюються на основі натуральних інгредієнтів, рослинних екстрактів, корисних вітамінів, амінокислот та антиоксидантів. Для виробництва не використовуються синтетичні барвники та ароматизатори, спирти, силікони та інші наповнювачі, які здатні стати подразниками для шкіри. 

Екологічності також надається належна увага. Вся косметика Allies of Skin упаковується в коробки та флакончики з матеріалів, що переробляються, а бренд співпрацює виключно з FSC-сертифікованими постачальниками, щоб гарантувати максимальну стійкість і еко безпеку своєї продукції. Косметичні засоби ніколи не тестуються на тваринах, сертифіковані РЕТА. 

Переваги марки:

 • косметика є 100% безпечною;
 • ефективність засобів підтверджується дерматологічно та клінічно;
 • бренд дотримується стандартів екологічності;
 • засоби не тестуються на тваринах;
 • мультифункціональна косметика підходить для шкіри всіх типів; 
 • швидкість дії кожного продукту виявляється вже після першого використання;
 • склади продукції ґрунтуються на натуральних інгредієнтах; 
 • формули не містять хімічних домішок, синтетичних барвників та ароматизаторів. 

ТОП-3 засоби Allies of Skin

35% Vitamin C+ Perfecting Serum — освітлювальний серум із вітаміном С створений для ефективної боротьби з оксидативним стресом. Цей засіб інтенсивно освітлює пігментні плями та бореться з процесами старіння. Після застосування шкіра стає шовковистою, еластичною, зменшується кількість зморшок та тонких ліній. Молекули активних компонентів у складі сироватки стимулюють синтез колагену в клітинах, підтримуючи пружність структури.

Acids & Retinoid Brightening Sleeping Facial — нічний мультикислотний пілінг для обличчя зменшує видимість пор та розгладжує рельєф шкірного покриву. Його потрібно використовувати перед сном, а з ранку, після застосування, шкіра стає сяючою, гладкою та без слідів втоми. Мікро ензими з формули пілінгу відлущують ороговілі клітини. Засіб пом'якшує сухі ділянки та підвищує рівень зволоженості. 

Peptides & Omegas Firming Eye Cream — пептидний крем для повік з підвищеним вмістом омега-кислот у складі розгладжує мімічні зморшки та тонкі лінії, залом та “гусячі лапки” у куточках очей. Усуває набряклість і освітлює темні кола, повертаючи обличчю свіжий вигляд, що відпочив.

Де косметику Allies of Skin купити: Україна

Косметику Allies of Skin купити — Київ, Харків, Одеса, ви можете в інтернет-магазині Skin Health! Ми пропонуємо покупцям насолодитися широким асортиментом оригінальної косметичної продукції для вашої краси та здоров'я, від найкращих світових брендів. Вся продукція в каталогах нашого інтернет-магазину є оригінальною та сертифікованою, щоб забезпечити вам чудові враження від покупок. 

Якщо у вас виникнуть додаткові питання або труднощі з вибором косметики, то ви завжди можете звернутися в сервіс клієнтської підтримки нашого інтернет-магазину! Експерти, які працюють у команді Бьютіс, із задоволенням проконсультують вас і дадуть відповідь на всі питання. Ознайомитися з актуальними цінами та знижками, що діють, або прочитати про Allies of Skin відгуки інших покупців, ви можете прямо на сторінках сайту. 

Кожен покупець у Skin Health отримує можливість насолодитися швидкою доставкою замовлень у будь-яку точку України, чи то Харків, Київ, Одеса чи Львів, на 1-2 робочі дні.