Автор:Катерина Паламарчук
Як правильно вмиватися? Начебто найпростіше питання, але не кожен зможе до ладу на нього відповісти. Тому не соромно задати його зайвий раз, щоб перевірити себе та переконатися, що з очищенням та умиванням у вас все в повному порядку. Чи все ж таки ні?
Чому важливо навчитися вмивати обличчя правильно
Очищення шкіри обличчя – це не просто гігієнічна процедура. Як вже неодноразово зазначали косметологи (і ми слідом за ними на Skin.ru), догляд починається з очищення. І від того, чи правильно ми вмиваємося, чим і як якісно очищаємо шкіру, залежить її стан. І це стосується не тільки власників жирної та проблемної шкіри, схильної до закупорки пір. Правильно вмиватися треба всім.
Сьогодні будь-яка дитина знає, що вмиватися необхідно двічі на день, навіть якщо цей день ти провів удома. Людська шкіра — орган виділення, через який організм цілодобово позбавляється від перероблених речовин.
У чому користь правильного вмивання і чим загрожує ігнорування цього б'юті-ритуалу? Якщо залишити забруднення на поверхні шкіри або недостатньо ретельно видалити їх, це може призвести до таких наслідків, як:
- тьмяний колір обличчя через шар мертвих клітин, які ми видаляємо під час вмивання;
- поява чорних крапок і вугрів через шкірне сало, що накопичилося в порах;
- надлишкова сальність шкіри;
- неефективність подальшого догляду.
Як правильно вмиватися
Якщо ви хочете дізнатися, як правильно вмивати шкіру обличчя (у чому ми не сумніваємося), треба дотримуватись наступних умов.
- Вмиватися двічі на день — не рідше, але й не частіше: надто частий контакт із водою, навіть без використання спеціальних засобів, може негативно вплинути на стан шкірного бар'єру і призвести до зневоднення.
- Уникати лужних очищаючих засобів , які занадто агресивні і можуть порушувати pH шкіри , що в свою чергу призводить до сухості, почервоніння, лущення, а також до підвищеної сальності при жирній шкірі.
- Використовувати засіб, адресований вашому типу шкіри , читати інструкції та відгуки користувачів, радитися при покупці з консультантом. У виборі кошти також важливим є питання особистих переваг. Традиційно вважається, що жирна шкіра любить гелі, суха та чутлива – креми, крем-гелі. Мус чи пінка – універсальний варіант.
- Вмиватися теплою водою. Якою водою потрібно вмиватися? Таке запитання ставила собі кожна дівчина. Відповідаємо: не гарячою (сушить шкіру) і не холодною (погано видаляє жиророзчинні забруднення та себум).
Особливості та правила вмивання вранці та ввечері
Отже, вмиватися слід двічі на день: вранці та ввечері.
Як правильно вмиватися вранці
Як правильно вмиватися вранці? Ранковий ритуал очищення є обов'язковим: необхідно видалити з поверхні шкіри себум, пік виділення якого припадає на 4-5 годин ранку.
Для цих цілей підійде будь-який засіб для чищення, що відповідає типу шкіри. Можна протерти обличчя міцелярною водою, а потім його ополоснути.
Як правильно вмивати обличчя увечері
А як умивати обличчя увечері? Ввечері під час вмивання ми очищаємо обличчя не лише від декоративної косметики, а й від міського та офісного пилу, який осідає на нашій шкірі.
- Не використовуйте гелі для вмивання як засіб для демакіяжу (якщо виробник не вказав, що засіб має цю функцію). Спершу видаліть макіяж за допомогою молочка або міцелярної води. І вже потім вмийтеся.
- Навіть якщо ви весь день проходили без макіяжу, вечірнє очищення не можна пропускати. Почніть із міцелярної води, а можна обмежитися тільки нею, використовуючи продукт за типом шкіри. Тільки не забудьте потім вмитися.
- Після вмивання промокніть обличчя рушником, краще одноразовим паперовим.
Згідно з біоритмами шкіри, найкращий час для вечірнього очищення — 20-22 години, коли в шкірі починаються процеси детоксу та відновлення.
Купить rituals cosmetics на официальном сайте в Украие
читайте также

Ліпіди

Зволоження шкіри тіла

Догляд за губами

Як повернути пружність шкіри

Кофеїн у косметології

Бьюті-правила для сяючої шкіри

Косметика для дуже чутливої шкіри

Набряклість обличчя: причини

Рожева глина для обличчя

Ензими (ферменти)

Як користуватися олією для обличчя

Мікробіом шкіри
